Gessler marzy się kariera wokalna? "Madzia na Eurowizję", "Kiedy płyta?"

Gessler marzy się kariera wokalna? "Madzia na Eurowizję", "Kiedy płyta?" Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler ostatnio udowodniła, że nie boi się podjąć najtrudniejszego nawet wyzwania. W nowej, wiosennej ramówce TVN razem z Hubertem Urbańskim śpiewała w rytmie italo disco. Jej fani byli całkowicie rozbawieni. Chcą, aby wystąpiła w "Eurowizji"!

Magda Gessler, której "Kuchenne rewolucje" znowu pojawią się na stacji TVN (obecnie to już seria 19), dosłownie rozbiły bank w 2018 roku. Są prawdziwą żyłą złota dla stacji. Nic dziwnego, że restauratorka miała główną rolę w ramówce. Choć prezentacja gwiazd TVN wywołała różne reakcje wśród publiczności to jedno jest pewne - w ostatnim czasie jest o całym zdarzeniu bardzo głośno i nic nie wskazuje na to, aby szybko miało się to zmienić.

Magda Gessler wyda płytę?

Gessler na swoim Facebooku (ma bardzo okazałą publiczność - śledzi ją prawie 1,3 mln osób!) opublikowała fragment wiosennej ramówki TVN z komentarzem: - Jak wam się podoba mój wokal? Nakręcić teledysk z jakimś hitem? - śmieje się gwiazda. Obserwatorzy fanpejdża natychmiast odpowiedzieli: - Jezuuuuuuuu!!! Madzia na Eurowizję! Ale żeście ramówkę odpierdzielili. Sztos! - komentuje rozbawiona użytkowniczka. - Czekam na hity w wykonaniu Pani Madzi - komentuje ktoś inny.To byłaby jedna z niewielu płyt, którą bym kupił - stwierdza użytkownik.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Może jakiś duecik ze Sławomirem? Czuć piniądz! - zauważa fejsbukowicz. - Pewnie że tak. Będę słuchać z przyjemnością! Super! - czytamy. - Koniecznie musi Pani coś nagrać! - Ustawiam na budzik! - rozbawiony fan.

Magda Gessler zmieniła fryzurę?

Wiele osób zauważyło nową, ciekawą zmianę, która pojawiła się w związku z image gwiazdy. Postanowiła ona zmienić fryzurę. Choć zmiana jest delikatna to według internautów robi wrażenie! Chodzi oczywiście o grzywkę, a także trochę inne uczesanie włosów, które być może będzie od teraz elementem jej wyglądu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Królikowski podjął decyzję. Robi sobie długą przerwę
  2. Ktoś wykupił konto "Murem za Owsiakiem"? Dzieją się z nim dziwne rzeczy
  3. Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł