Praca ją dobija. Rzeczy które kocha, odeszły. Magda Gessler w sercu dramatu

Praca ją dobija. Rzeczy które kocha, odeszły. Magda Gessler w sercu dramatu Źródło: Instagram

Magda Gessler to niewątpliwie kobieta sukcesu. Właścicielka wielu restauracji od lat nie zwalnia tempa, co pozwala utrzymać się jej na szczycie. Restauratorka zawsze przypominała, że biznes kulinarny wymaga pełnego zaangażowania. Ostatnio jednak gwiazda nieco przystopowała, a fani włoskiego temperamentu Gessler obawiają się, że ma depresję. Co takiego się z nią stało?

Magda Gessler jest ikoną kunsztu restauratorskiego. Jej wesołe, żywe usposobienie, ale też nieco ironiczne wypowiedzi przysporzyły jej fanów w całej Polsce. Nie ma chyba w kraju osoby, która by chociaż raz nie obejrzała prowadzonych przez nią "Kuchennych rewolucji". Ostatnio w zabieganym życiu gwiazdy zaszły pewne zmiany. Co jest ich powodem? Niektórzy są zaniepokojeni.

Nowe nawyki słynnej restauratorki - rzeczy które kochała musiały zniknąć

Powodem plotek są ukazujące się regularnie na Instagramie komentarze i zdjęcia zamieszczane przez Gessler. Różnią się one od dotychczasowych wpisów. Widocznie restauratorka uznała, że wraz z nastaniem cieplejszej pory roku musi uporządkować parę spraw w swoim życiu. Internauci są więc świadkami zaskakującej metamorfozy. 

Tym, co wywołuje zmęczenie gwiazdy, jest przeciążenie obowiązkami. Prowadzenie telewizyjnego show, które pomogło wybrnąć z kryzysowych sytuacji mniej orientującym się w biznesie restauratorom, udzielanie się w życiu publicznym, nadzorowanie sieci licznych restauracji - to wszystko musiało prędzej czy później odcisnąć się na zdrowiu kobiety, która podbiła serca Polaków. Ciągły brak czasu uświadomił Gessler, że coś jest nie tak. Ostatnio zaczęła narzekać także, ze brakuje jej przestrzeni tylko na życie osobiste. 

Restauratorka postanowiła zadbać zarówno o psychiczny, jak o fizyczny komfort, dlatego od pewnego czasu dzieli się ze swoimi fanami sprawdzonymi sposobami na zdrowy tryb życia. Po wielu latach gwiazda postanowiła zacząć aktywniej się odchudzać. Pomóc ma jej w tym odpowiednio dobrana dieta oraz odstawienie alkoholu, czyli rzeczy która - jak sama nie ukrywała - wręcz kochała. 

Magda Gessler drastycznie zmieniła zachowanie, czym zaniepokoiła internautów

Taki nowy styl życia ma przyczynić się do wzrostu energii, a ta jest jej potrzebna, by sprostać czekającym ją wyzwaniom. Jest to o tyle zaskakujące, że wcześniej na Instagramie Gessler zachwalała alkohol. Twierdziła, że nigdy nie potrafiłaby go sobie odmówić. Szczególnie upodobała sobie szampana:

- Nie wyobrażam sobie życia bez szampana. Wprowadza nas w cudowny humor, jest sensualny. Wszystko ma dobre! - zwierzyła się niedawno ze swojej słabości internautom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU ZNAJDUJE SIĘ POD GALERIĄ:

Jednak już na ostatnim wrzuconym przez nią zdjęciu pozuje nie z kieliszkiem wytrawnego alkoholu, lecz ze szklanką wody, która ma znacznie lepszy wpływ na funkcjonowanie organizmu:

- Chwila oddechu, tylko dla mnie. A wy w jaki sposób się relaksujecie kochani? Dbajcie o siebie. Pamiętajcie, że skarb to zdrowie - doradziła śledzącym jej profil na Instagramie.

Zdezorientowani fani pomyśleli, że sprzeczność w zachowaniu celebrytki jest wynikiem ukrywanych przez nią rzekomych problemów alkoholowych. Tak częste zachwalanie trunków jest ich zdaniem jednym z objawów uzależnienia. Część z nich zauważa jednak, że dietetycy zalecają odstawienie wysokoprocentowych płynów wszystkim dbającym o linię. Są one po prostu kaloryczne i niezdrowe w zbyt dużych ilościach więc nie musi to świadczyć o problemach z alkoholem. 

Nie są to jedyne zmiany w wizerunku restauratorki! Od pewnego czasu Magda Gessler stawia na naturalność. Dzieli się swoimi zdjęciami bez makijażu, choć do tej pory perfekcyjny look był dla niej bardzo ważny. Trzeba przyznać, że w naturalnej odsłonie restauratorka prezentuje się równie pięknie i zdecydowanie młodziej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Źródło: Popularne

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News