Magda Gessler w sercu największego dramatu od lat. Budynki się walą, ludzie uciekają w panice
Patryk Korzec - 30 Grudnia 2018

Magda Gessler w sercu największego dramatu od lat. Budynki się walą, ludzie uciekają w panice

Magda Gessler lubi wszystkich zaskakiwać swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami oraz niespodziewanymi decyzjami, tym razem jednak sprawy poszły za daleko. Kobieta znalazła się w samym centrum największej tragedii, jaka miała miejsce w ciągu ostatnich lat. Wszyscy są zdruzgotani, każą jej natychmiast uciekać. 

Magda Gessler największą rozpoznawalność zyskała dzięki "Kuchennym Rewolucjom", gdzie dała się poznać jako osoba wyjątkowo bezkompromisowa, śmiała i pomysłowa. Dalsza współpraca z telewizją TVN zapewniła jej kolejnych fanów, dzięki czemu z czasem stała się najpopularniejszą restauratorką w naszym kraju. Przez wszystkie lata budowania swojej pozycji w polskim show-biznesie kobieta wyraźnie nauczyła swoich fanów, że nigdy nie mogą być pewni, czego właściwie mogą się po niej spodziewać. Jej zachowania są zupełnie nieprzewidywalne, często decyduje się także podejmować ryzykowne wyzwania, tym razem jednak przesadziła. Przeraziła i oburzyła swoich fanów, gdy opublikowała swoje zdjęcie z obecnie jednego z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie.

Magda Gessler znalazła się w centrum przerażających wydarzeń

Najsłynniejsza polska restauratorka lubi zaskakiwać i udowadniać, że niczego się nie boi, tym razem jednak zdecydowanie przesadziła. Wybrała się wraz ze swoim ukochanym w podróż do Włoch, gdzie postanowiła zwiedzić miejsce, które w ostatnim czasie jest jednym z najniebezpieczniejszych na naszej planecie. Magda Gessler zrobiła sobie wraz z ukochanym Waldemarem selfie na tle wulkanu Etna, który zaledwie kilka dni temu doprowadził do tragicznego trzęsienia ziemi. Budynki się waliły, ludzie uciekali w panice, a na miejscu zginęło 28 osób. Tymczasem zamieszczone przez celebrytkę zdjęcie nosiło szokujący podpis. - Etna... bbb pięknie - napisała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Fani są przerażeni i wściekli

Jak można się domyślić, fotografia natychmiast wywołała przerażenie internautów, jednocześnie jednak niezwykle ich oburzyła. Wiele osób nie mogło zrozumieć, jak gwiazda może zachwycać się tragedią tysięcy ludzi i być tak nieodpowiedzialna. - Byłoby pięknie pani Magdo, gdyby nie trzęsienie ziemi spowodowane przez wybuch tego wulkanu - zauważa fanka. - Nie no luz. Tubylcy na pewno są tego samego zdania - dodaje kolejna. - Przecież tam wciąż jest niebezpiecznie! Proszę stamtąd natychmiast wyjeżdżać! - pisze przerażona internautka.Magda Gessler Fot. Instagram/magdagessler_officialZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ostra awantura! Julia Wieniawa zmieszana z błotem
  3. Michał Wiśniewski: Bankructwo prawie zniszczyło mu karierę
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  6. Co zrobiły rano Chodakowska i Kurdej-Szatan?! Ciężko w to uwierzyć
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News