Magda Gessler opublikowała tajemniczą wiadomość. Sekret "Giocondy" szybko został rozwikłany

Magda Gessler opublikowała tajemniczą wiadomość. Sekret "Giocondy" szybko został rozwikłany Źródło: Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler uwielbia swoich fanów i interakcję z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" poprosiła ich dziś o przysługę. W ten sposób doszło do żartobliwego rozwiązania tajemnicy "Giocondy".

"Kuchenne Rewolucje" przyniosły jej sławę i pozycję, których nie mogła się spodziewać. Dziś Magda Gessler jest nie tylko właścicielką licznych restauracji, ale odgrywa rolę, dla której dopiero niedawno wymyślono określenie, czyli influencerki. Kontakt, który gwiazda ma ze swoimi miłośnikami, jest unikalny na skalę światowego show-biznesu, a odbywa się on w większości za pośrednictwem Facebooka.

Gessler nie korzysta z pomocy specjalistów od social media, ale sama prowadzi swoje profile w internecie, na których często zamieszcza fotografie z życia osobistego i informuje o swoich kolejnych telewizyjnych przedsięwzięcia. Dziś celebrytka wzniosła swoją osobliwą relację z internautami i widzami na całkowicie nowy poziom.

Prowadząca stacji TVN poprosiła ich o "edit" zamieszczonej przez siebie fotografii. Z pewnością nie spodziewała się, jakie dzieło zostanie zrobione z materiału, który podłożyła kreatywnym internautom. Z wielu prac jedna zasłużyła na szczególne wyróżnienie.

- Zrobicie mi edita? Kto rozumie ten tekst? Zapytajcie kochanych nastolatków, to wam wytłumaczą. W oczekiwaniu na pierwsze prace wysyłam miliardy besos. Tik tok, tik tok... czekam na edity - czytamy na profilu restauratorki.

Magda Gessler została Mona Lisą

Jako, że ustanowiony przez gwiazdę konkurs nie miał określonego tematu, internetowi artyści mogli wykazać się całą kreatywnością, jak w nich drzemie. Jeden z nich postanowił, że umieści twarz Magdy Gessler w ciele Mona Lisy, czyli najbardziej znanego obrazu na świecie autorstwa Leonarda da Vinci.

W taki sposób gwiazda, która prowadzi "Kuchenne Rewolucje" stała się ikoną włoskiego renesansu. Można więc powiedzieć, że od lat podlegająca próbom rozwiązania przez ekspertów i miłośników sztuki tajemnica "Giocondy" (inne imię obrazu da Vinci) została w końcu rozwiązana i to w samym centrum polskiego internetu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeróbka nie należy do tych najlepiej zrobionych, ale na pewno najbardziej przypadła gwieździe do gustu. Doskonale tutaj widać słabość prowadzącej do kultury włoskiej, która uwidacznia się także przez jej program.

"Kuchenne Rewolucje" powrócą już za dwa dni

Tworzone już od 2010 roku "Kuchenne Rewolucje" cieszą się niesłabnącą popularnością. Ostatni sezon zakończony został 6 grudnia zeszłego roku i od tamtego czasu jego miłośnicy czekali ze zniecierpliwieniem na nowe odcinki.

Walka gwiazdy z nieradzącymi sobie z biznesem właścicielami lokali gastronomicznych powróci na ekrany już 28 lutego o godzinie 21:30. Oprócz 19. sezonu uwielbianego kuchennego show Gessler pojawi się nowym programie kanału Food Network, w którym pokaże się z zupełnie innej strony.

"Podróże Magdy Gessler" przeniosą widzów do świata wytwornych restauracji, które restauratorka uwielbia i z których prawdopodobnie czerpie inspiracje. Premiera programu odbędzie się wiosną tego roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!
  2. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  3. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  4. Polsat zwerbował gwiazdę TVN do swojego serialu. Nie uwierzycie, o kogo chodzi
  5. Edyta Herbuś w Playboyu! Jedna z najpiękniejszych sesji zdjęciowych w historii

źródło: Facebook

Następny artykuł