Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży

Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży Źródło: yt.com/TVN Foodie

Magda Gessler ujawniła przerażające fakty dotyczące swojego życia. Mało kto z fanów gwiazdy TVN zdawał sobie sprawę, że restauratorka straciła dziecko będąc w ciąży. Słowa gwiazdy telewizji powalają szczerością i wielkim smutkiem, z jakim po dziś musi się zmagać.

Magda Gessler widzom telewizji TVN kojarzy się z wiecznym uśmiechem, poczuciem humoru i temperamentem. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że życie gwiazdy było wielokrotnie wystawiane na próbę. Przedwczesna śmierć ukochanego męża - Volkharta Müllera, była jednym z wielu dramatów, z którym musiała zmierzyć się gwiazda "Kuchennych Rewolucji". Jak się okazuje, prowadząca kultowy program utraciła także córkę, będąc w ciąży. Wyznanie restauratorki jest bardzo smutne.

Magda Gessler wyznaje prawdę. Restauratorka poroniła

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w latach 80, kiedy restauratorka związana była uczuciowo z Volkhartem Müllerem, który jest ojcem jej syna - Tadeusza. Jak się jednak okazuje, pierwszym dzieckiem gwiazdy TVN miała być córka Anna, która jednak przedwcześnie odeszła ze świata. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że dziecko dałoby się uratować, gdyby zagwarantowano jej lepszą opiekę medyczną. Ponadto przyznała, że imię Anna jest wyjątkowo niefortunne w jej rodzinie, ponieważ matka restauratorki także miała stracić noworodka o tym samym imieniu.

- Straciłam córkę przez nieświadomość lekarzy [...] To takie imię, którego nigdy nie powinna mieć, bo w mojej rodzinie zawsze jest to imię, które źle kończy - wyznała gwiazda telewizji.

Tragiczne doświadczenie było cenną lekcją dla Gessler

Restauratorka wyznała, że pomimo wielkiego dramatu, jaki rozegrał się w jej życiu, to postarała się wyciągnąć z tych traumatycznych doświadczeń lekcję.

- To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I, co najważniejsze, nie szukać winnych [...] Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym, żeby ból nie przesłonił nam świata – powiedziała gwiazda w rozmowie z "Party".

Jak sama mówi, nigdy nie przestała myśleć o zmarłym dziecku i jego ojcu, który odszedł na raka.

- Dla mnie bliscy nie umarli. Oni są ze mną, wszędzie. Wszystko, co robię, robię dla Volkharta, nie wierzę, że wyłączył się z naszego życia - dodała Magda Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce
  4. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  5. Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

źródła: Wirtualna Polska

Następny artykuł