Magda Gessler jest znaną polską restauratorką. Chociaż w mediach jej wszędzie pełno, prowadzi nawet swój własny program w telewizji TVN, są takie epizody jej życia, których nikt lub prawie nikt nie zna. Mało kto wie, że przed laty artystka kuchni wdała się w romans ze znanym polskim aktorem.

W latach 80. Magda Gessler wyszła za mąż za Piotra Gesslera pochodzącego z rodziny warszawskich restauratorów. Miała za sobą już jedno nieudane małżeństwo. Także ten związek w końcu się rozpadł, zanim to jednak nastąpiło, restauratorka zdążyła wdać się w kilka romansów, o których po latach zrobiło się głośno.

Magda Gessler miała romans ze znanym aktorem

Jak się okazuje, wciąż jeszcze pozostając w związku z Piotrem Magda Gessler wdała się najpierw w romans z kelnerem z jednej ze swoich restauracji Mariuszem Diakowskim. Była w nim zakochana, więc uczyniła go restauratorem. Przekazała mu połowę udziałów w restauracji Zielnik.

Ten związek się rozpadł, zaś pragnąca miłości restauratorka znalazła nową miłość. Był nią, choć trudno w to uwierzyć, 20 lat młodszy od gwiazdy telewizji zaledwie wschodzący młody aktor Piotr Adamczyk.

– Magda, oficjalnie żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą – opowiadał po latach znajomy restauratorki. – Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć nie błyszczała jeszcze w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką wielu restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść jej mężowi o tym romansie – dodaje.

Piotr Adamczyk milczy

Po kilku miesiącach związek się rozpadł. Co było tego przyczyną? Trudno powiedzieć, chociaż informatorzy z otoczenia Gessler swoje wiedzą. Piotr Adamczyk był wówczas jeszcze bardzo młodym aktorem, który nie mógł sobie pozwolić na luksusy. Przy odnoszącej sukcesy restauratorce czuł się nieswojo.

– Ona płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania od najdroższych projektantów. Jeśli chodzi o najbliższych, nigdy nie była oszczędna – podkreśla znajomy celebrytki.

Po wielu latach od tych wydarzeń Piotr Adamczyk wciąż ani razu nie zabrał głosu na temat związku. Chociaż aktor milczy jak grób, Magda Gessler w końcu zgodziła się wyjawić kilka słów na temat sekretnego romansu.

– Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja – podkreśla gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

– On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru – dodaje ironicznie.

Wykorzystał ją?

Jak przyznaje Magda Gessler, wciąż boli ją pewien szczegół związany z romansem z Piotrem Adamczykiem. Jak twierdzi celebrytka, aktor wykorzystał ją i jej kontakty do własnych celów.

Po latach, gdy już się wzbogacił, postanowił zainwestować w biznes gastronomiczny. Spółkę założył nie z kim innym, ale właśnie ze znienawidzonym przez artystkę kuchni byłym kochankiem Mariuszem Diakowskim.

Dziś stosunki Magdy Gessler i Piotra Adamczyka nie są najlepsze. Jak informują znajomi restauratorki, unikają nawet tych samych imprez. Kiedy w 2012 roku oboje odbierali Telekamery „Teletygodnia”, Magda Gessler nie pojawiła się na scenie. Jej statuetkę odebrała córka Lara. Gessler na imprezę się spóźniła, ale nie weszła do środka. W tym czasie na sali Piotr Adamczyk brylował z nowo poślubioną żoną.

– Udajemy, że mówimy sobie „dzień dobry” – podsumowuje relację restauratorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Adamczyk planował zabić Jerzego Urbana granatem pod Sejmem
  2. Piękna aktorka TVP pokazała się całkiem łysa! Widzowie w szoku
  3. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
Magda Gessler
Fot. Instagram/Magda Gessler
Magda Gessler
Fot. Instagram/Magda Gessler
Świat według kiepskich
fot. youtube.com/Telewizja Proart

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]


15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]