Gessler postanowiła uratować związek Rosati. Miłość rozbita w pył

Gessler postanowiła uratować związek Rosati. Miłość rozbita w pył

Magda Gessler nie lubi, gdy jest o niej cicho. Słynna restauratorka woli szokować kontrowersyjnymi czynami i słowami, niż prowadzić swoją działalność bez echa. W życiu prywatnym również lubi, gdy wszędzie jej pełno. Z tego powodu wtrącała się w sprawy związku swojej znajomej, Weroniki Rosati. Dzisiaj Weronika jest już po rozstaniu.

Weronika Rosati spotykała się z ortopedą Robertem Śmigielskim, mieli razem córeczkę, jednak powoli przestawało się układać. Jego pochłaniała praca w klinice. Ona oczekiwała więcej poświęcenia w życie rodzinne oraz pomocy przy wychowywaniu córki. Gdy jednego dnia spotkała się z Magdą Gessler, bliską znajomą rodziny, Weronika postanowiła zwierzyć się z ich problemów w związku. Z pewnością jednak nie spodziewała się, że słynna restauratorka postanowi działać w tej sprawie.

Magda Gessler odbyła długą rozmowę z Robertem

- Porozmawiała ze Śmigielskim, nie szczędząc mu gorzkich słów. Ostrzegała go, że to się skończy rozstaniem, jeśli nie ograniczy pracę i nie zajmie się życiem rodzinnym. Ale on jej nie chciał słuchać - opowiada o całej sytuacji informator Faktu. Magda Gessler próbowała, ale para i tak się rozstała. Weronika została z dzieckiem sama. Pozostaje pytanie, czy pomoc Gessler nie zaszkodziła parze? Restauratorka znana jest ze swojego ciętego języka, a sprawa rozstania (zwłaszcza, gdy para ma wspólne dziecko) powinna być potraktowana bardzo delikatnie. Czy tego oczekiwała Rosati, gdy zwierzała się Magdzie? - Gessler każdego by wystraszyła. Nie dziwię się, że facet uciekł. Dobrze , że nie było to w nocy bo dostałby zawału - pisze o sprawie internauta.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najsłynniejszy Jasnowidz w Polsce szokuje, środowiska LGBT w furii. "Jestem GEJEM"
  2. Burza w sieci! "Nawałka UPOKORZYŁ Błaszczykowskiego na oczach milionów"
  3. Wypadek Marcina Mroczka! Ma złamaną kość
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News