Zdumiewające doniesienia o Magdzie Gessler. Będziecie pod wrażeniem

Zdumiewające doniesienia o Magdzie Gessler. Będziecie pod wrażeniem

Magda Gessler może mieć kolejny powód do dumy. Właśnie otrzymała nieprawdopodobną propozycję od TVN-u. Najpopularniejsza restauratorka w Polsce zaangażuje się w niebywale przedsięwzięcie.

Magda Gessler już od kilku lat nie może narzekać na brak ofert. Jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd często pojawia się w telewizji jako gospodyni programów. Uznana za specjalistkę dobrego smaku i rekina biznesu kobieta, teraz poprowadzi kolejne kulinarne show, a wynagrodzenie, które otrzyma, może zwalić z nóg.

Magda Gessler w nowym show? Znamy szczegóły

Nowe show kulinarne grupy ITI, którego prowadzącą będzie Magda Gessler, jest na razie w fazie planowania. Wiemy jednak, że restauratorka wyruszy w podróż po Polsce... by szkolić kucharzy. Za to otrzyma wynagrodzenie w wysokości 600 tysięcy złotych! Przynosząca stacji krocie gwiazda już w 2017 roku otrzymała podwyżkę w kwocie analogicznej do nowej, zaproponowanej przez producentów programu. Czy Magda Gessler znajdzie czas, aby zrealizować powierzone jej zadania?

Nowe obowiązki i wyzwania

Niekwestionowana gwiazda TVN będzie miała jeszcze więcej pracy. Oprócz prowadzenia flagowych "Kuchennych rewolucji" i zasiadania w jury "MasterChefa", grupa ITI dołoży celebrytce kolejne godziny na planie. Chociaż nie znamy jeszcze tytułu programu, fani już nie mogą się doczekać. Publiczność, którą Magda Gessler zyskała, będąc od wielu lat w świetle fleszy, jest przekonana, że w tej nowej roli kobieta poradzi sobie bezbłędnie. Choć wzbudza kontrowersje, nie ma wątpliwości, że Gessler jest najbardziej nieoczywistą osobowością telewizyjną. Jej popularność nie gaśnie, co przekłada się na wpływy z reklam i propozycje udziału w programach telewizyjnych. Oprócz tego kobieta jest właścicielką kilku restauracji w Polsce, które są masowo odwiedzane przez fanów nie tylko dobrej kuchni, ale i samej gwiazdy. Z pewnością jest też jedną z najbogatszych polskich gwiazd w show-biznesie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Był gwiazdą serialu TVN. Znany aktor pójdzie siedzieć?
  2. Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany
  3. Gwiazda Top Model się wygadała! Wiemy, kto poradził sobie na castingach
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News