Gessler się nie udało. Nie miała wyboru

Gessler się nie udało. Nie miała wyboru Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler odmieniła los wielu właścicieli restauracji, rozkręcając na nowo ich gastronomiczne biznesy. Tym razem celebrytka poniosła jednak sromotną porażkę. Lokal po jej rewolucjach został ostatecznie zamknięty.

Restauracja Uncle Michael w Komorowie miała zostać uratowana przez Gessler w jednym z odcinków jej telewizyjnego show. W lokalu celebrytka zastała prawdziwy chaos, który miała jednak zamienić w gastronomiczną perełkę.

Magda Gessler poniosła porażkę

Jak donoszą internauci mieszkający w pobliżu restauracji, została ona niedawno oficjalnie zamknięta. Nie wiadomo, co sprowokowało właścicieli do podjęcia takiej decyzji. W lokalu można było zjeść potrawy tradycyjnej, polskiej kuchni. Były one serwowane w zestawach, które kosztowały niewiele, bo jedynie 15 zł.

Prawdopodobne przyczyny zamknięcia

Jak się jednak okazało, klienci nie byli zadowoleni z jakości i smaku dań w Uncle Michael. Początkowo podobała im się stworzona przez Gessler kuchnia, jednak ostatecznie się od niej odwrócili. - Kuchnia z aspiracjami, niestety brak umiejętności i sposób podania nie zachwycają. Jedzenie w części odgrzewane z dnia poprzedniego. Obsługa niezbyt kompetentna, chociaż bardzo się stara. Lokal bez wyrazu. Z menu mogę polecić chłodnik. Ale to za mało, żeby tu przyjść ponownie. Dla tradycjonalistów smaku - napisał jeden z internautów w swej opinii na temat lokalu jeszcze przed jego zamknięciem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aneta Zając jest wściekła. Żona Krawczyka chce odebrać jej dzieci
  2. Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?
  3. Doda zostanie matką?! W internecie zawrzało! (FOTO)
Następny artykuł