Magda Gessler w kultowym SERIALU NETFLIXA! To nie żart

Magda Gessler w kultowym SERIALU NETFLIXA! To nie żart

Magda Gessler znana restauratorka jest znana ze swojego ognistego temperamentu i wyrazistego sposobu bycia. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" i "Master Chef" po raz kolejny wystąpiła w świetnej roli, tym razem dla zagranicznego serwisu Netflix. Stacja pokazała ją w sposób, w jaki najbardziej kojarzą ją wszyscy Polacy.

Trudno powiedzieć kogo zagrała i chyba najprościej byłoby stwierdzić, że samą siebie, ponieważ kontrowersyjna blondynka wcieliła się w rolę skazanej w pomarańczowym kombinezonie, która krytykuje więzienną kuchnię. Znana z podobnej kreacji z anteny TVN poradziła sobie doskonale zjednując sobie sympatię fanów pod filmem. "Osoba, która to wymyśliła powinna dostać premię! Popłakałem się", "Powiedzmy to oficjalnie, Netflix dziś wygrał polski internet. Besos!"Od dawna pokazujecie ze umiecie tak dobrze w fejsbuki no ale tutaj to przebiliscie wszystko." - to tylko niektóre komentarze internautów.

Czy Magda Gessler zostanie nową gwiazdą Netflix'a?

Specyficzny humor, oryginalna osobowość, czy potrzeba czegoś więcej? Magda Gessler pokazała swój talent aktorski zaskakując wszystkich. Cechą, która mocno rzuca się w oczy podczas oglądania filmu to dystans Magdy do samej siebie, ponieważ w programie wiele żartów nawiązuje do "Kuchennych rewolucji". W jednym z najczęściej oglądanych programów stacji TVN, rzucanie talerzami i przysłowiowym mięsem nikogo nie szokuje. Efektem bardzo często jest dogłębna zmiana w charakterze restauracji, w której przebywa nasza gwiazda. Podobnie było w tym przypadku, kiedy w nowej roli zmieniła wizerunek i pokazała pazury. Kampania miała miejsce z najnowszą premierą 6 sezonu serialu "Orange Is the New Black" emitowanego na platformie Netflix.  Zgodnie z tym, co napisali twórcy spotu "I wtedy wchodzi Magda. Cała na pomarańczowo. Szósty sezon Orange Is the New Black podano na Netflix" ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  2. Ryszard Petru i Kamila Gasiuk-Pihowicz stracili immunitet!
  3. Letnie wyprzedaże, na co warto zwrócić uwagę?
  4. Adoptowała szczeniaka, po roku była zaskoczona co z niego wyrosło
Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler Magda i Lara Gessler Fot. Instagram/Lara Gessler
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News