Gessler otworzyła kolejną restaurację. Jak zobaczycie ceny, usiądziecie

Gessler otworzyła kolejną restaurację. Jak zobaczycie ceny, usiądziecie

Magda Gessler pomaga Polakom prowadzić ich biznesy gastronomiczne. Uratowała ich już dosłownie tysiące w "Kuchennych Rewolucjach". Sama ma swoje własne restauracje, które przynoszą jej spore dochody. Większość znajduje się w Polsce. Otwartą jednak nową - tym razem za granicą. Jakie ceny widnieją w menu? Można się zdziwić.

Magda Gessler przez lata zdobyła spore doświadczenie w branży gastronomicznej. Dzięki temu ma wyczucie, a jej wiedza przekłada się na sukcesy, których ta na koncie ma naprawdę sporo. Większość jej restauracji to intratne biznesy, które przynoszą ogromne pieniądze. Restauracje, które ta prowadzi, w większości zlokalizowane są na terenie Polski. Tydzień temu jednak media zszokowała informacja o nowym lokalu, który powstał w Wielkiej Brytanii.

Magda Gessler chce promować polską kuchnię w Londynie

W mediach pojawiła się informacja o otwarciu przez Magdę Gessler lokalu w Londynie, który nazywa się White Goose Bistro. Potrawy, które możemy znaleźć w menu, należą do kuchni polskiej. Internauci zaczęli się zastanawiać czy Magda Gessler chce rozpocząć ekspansję rynków zagranicznych. Zastanawiają się także, czy kuchnia polska przyciągnie klientów i spodoba się Brytyjczykom. Boją się, że był to zbyt ryzykowny pomysł.

Menu imponujące - ceny zniewalające

Nic dziwnego, że większość restauracji, które prowadzi gwiazda TVN, przynosi jej tak pokaźne zyski. Ceny, które możemy tam spotkać dosłownie szokują. Oto przykładowe dania z menu, które brzmią fantastycznie i rozbudzają apetyt. Pasztet królewski z dziczyzny z malinami to jedno z proponowanych głównych dań, które możemy znaleźć w karcie. Zapłacimy 7,5 funtów brytyjskich, czyli około 37 złotych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Bardzo modne i na topie są obecnie dania wegetariańskie. Jeśli najdzie nas ochota na bezmięsnego burgera - znajdziemy go w White Goose. Koszt to około 11 funtów, czyli około 50 złotych. Jeśli chcemy się najeść, a przy tym jesteśmy Brytyjczykami nie znającymi polskiej kuchni, to warto, abyśmy zamówili "Schabowy DOUBLE po naszemu wychodzący poza talerz". Brzmi naprawdę ciekawie. Jak sama nazwa wskazuje - powinniśmy spodziewać się naprawdę imponującej porcji. Cena - niecałe 14 funtów (około 70 złotych). Nie mogło oczywiście zabraknąć żuru. W wersji "po staropolsku", czyli z kiełbasą i jajem na twardo. Koszt to 6 funtów. Według internautów zdecydowanie jednak warto. Do całości zamówienia trzeba niestety także doliczyć serwis, czyli koszt rachunku + 20% ostatecznej sumy. Lokalizacja restauracji: 198 The GroveE15 1NS Stratford, Newham, United Kingdom.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Nina Terentiew? Jest OBRZYDLIWIE bogata!
  2. Sławny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków 
  4. Hitowe dodatki do domu w Biedronce. Kupicie je za grosze 
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł