Gessler przerywa milczenie! "Zostałam oszukana"

Gessler przerywa milczenie! "Zostałam oszukana"

Magda Gessler została oszukana? Według restauratorki, jej były pełnomocnik miał zawrzeć umowę, przez którą najprawdopodobniej będzie musiała stanąć przed sądem. Czy kobieta wybroni się ze stawianych jej zarzutów?

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najbardziej charyzmatycznych i najpopularniejszych gwiazd telewizji TVN. Nic dziwnego, że istnieje mnóstwo firm, które zainteresowane są zarabianiem pieniędzy na wizerunku restauratorki. Jedną z nich była spółka "Smaki Życia", która miała tworzyć stronę internetową dla kobiety. Niestety, ale współpraca między stronami nie ułożyła się dobrze i osobowość telewizyjna została pozwana przez firmę, która miała odnieść straty z powodu łamania przez Gessler zawartej umowy. Jak sama prowadząca "Kuchennych Rewolucji" mówi, została okłamana przez pełnomocnika, który miał wrobić ją w niekorzystną współpracę. Czy sąd da wiarę tym wyjaśnieniom restauratorki?

Magda Gessler stanie przed sądem.

Powodem, który zmusił spółkę Smaki Życia do interwencji prawnej było rzekome niewywiązywanie się z umowy przez Magdę Gessler. Ta miała być zobowiązana do współpracy przy tworzeniu swojej strony internetowej. Sama kobieta wielokrotnie miała zaprzeczać jakiejkolwiek umowie i miała tłumaczyć włodarzom firmy, że nie jest zainteresowana świadczonymi przez nią usługami. Zdaniem samych przedsiębiorców jednak, nazwisko kobiety figuruje w dokumencie zawartym między nią a spółką, a sama miała pobierać z tytułu umowy wynagrodzenie. - Od blisko trzech lat serwis smakiżycia.pl nie publikuje nowych treści sygnowanych nazwiskiem Magdy Gessler, mimo ważnej umowy licencyjnej. Wszystkie aktualne informacje pochodzą od redakcji serwisu. Zgodnie z prawem, umowa licencyjna pomiędzy spółką Smaki Życia a Magdą Gessler jest aktualna a Magda Gessler, twierdząc inaczej naraża spółkę na finansowe straty i godzi w dobra osobiste - napisała firma w specjalnym oświadczeniu, zapewniając o wysłaniu pisma procesowego do gwiazdy TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gessler czuje się zdradzona

Restauratorka podtrzymuje swoją wersję wydarzeń. Według tej nigdy nie była, ani nie chciała być związana z firmą. Jej nazwisko figuruje w dokumentach tylko dlatego, że stała się ofiarą swojego pełnomocnika, który widocznie chciał w taki sposób spieniężyć jej wizerunek. - Nie podpisywałam umowy licencyjnej ze „Smaki Życia”. Jeśli taka umowa istnieje (bo nie widziałam jej na własne oczy) zapewne podpisał ją Pan Ziemski jako mój pełnomocnik w tamtym czasie... W czyim interesie ją zawarł? Tego nie wiem. Według mojej wiedzy nie otrzymałam z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Jedno jest pewne, że „Smaki Życia” nie są moim oficjalnym serwisem, nie ma tam mojej energii i miłości... Nie wiem również jakie przepisy kulinarne zostały tam zamieszczone - jeśli moje, to zostały skopiowane z książek, których byłam autorką - na pewno bez mojej wiedzy i nie wiem, czy za zgodą ich wydawców - wyznała Magda Gessler. Zawierzyłam Panu Ziemskiemu, byłam pełna nadziei na współpracę i wspólne plany biznesowe... Zostałam oszukana - napisała za pośrednictwem swoich social mediów restauratorka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejna grupa straci 500 plus? Nie będą zadowoleni
  2. Przerażające wieści o 500 plus! Wielu Polaków drży o swoje świadczenie
  3. Grabowski miał nie zagrać w Kiepskich! Prawda wyszła na jaw po latach
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News