Magda Gessler jeszcze nigdy nie była taka ostra! Kuchenne rewolucje w Kaliszu zmroziły widzów

Magda Gessler jeszcze nigdy nie była taka ostra! Kuchenne rewolucje w Kaliszu zmroziły widzów Źródło: screen/YouTube/Wirtualna Polska

Magda Gessler słynie z wybuchowych reakcji i krytycznych wypowiedzi. Jednak w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" przeszła samą siebie. Fani jeszcze nie widzieli jej tak bardzo zdenerwowanej. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Magda Gessler zawitała do Kalisza, gdzie Sylwia i Krzysztof od kilku lat prowadzili restaurację "Pierogatka". Już od pierwszych chwil było wiadomo, że trzeba będzie przeprowadzić rewolucję z prawdziwego zdarzenia. Jedzenie pozostawiało wiele do życzenia, jednak autorka "Kuchennych rewolucji" zwróciła uwagę na inne wady lokalu.

Właściciel kaliskiej pierogarni okazał się człowiekiem bardzo wybuchowym i niezrównoważonym. Jego pracownicy skarżyli się na jego trudny charakter. Na zapleczu bardzo często słychać było krzyki i odgłos tłuczonych naczyń. Opinie pracowników okazały się jednak wierzchołkiem góry lodowej. To, co Magda Gessler odkryła w kuchni, mroziło krew w żyłach.

"Nie pamiętam, kiedy widziałam taki chlew!" Magda Gessler ostra jak nigdy

Magda Gessler jest znana ze swoich wybuchowych reakcji, jednak tym razem zaskoczyła właścicieli lokalu i widzów przed telewizorami. Czystość w kuchni restauracji "Pierogatka" pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce odkryła martwe robaki, odpadającą farbę i wszechobecny brud. Nie mogła zrozumieć, dlaczego właściciele doprowadzili lokal do takiego stanu.

- Nie pamiętam, kiedy widziałam taki chlew! - krzyczała Magda Gessler i bezlitośnie obnażała brak kompetencji i lenistwo właścicieli.

W pewnym momencie właściciel poprosił nawet, aby "Kuchenne rewolucje" zostały przerwane. Zarówno on, jak i jego narzeczona nie mogli poradzić sobie z bardzo ostrą krytyką ze strony królowej TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Polały się łzy. Fani "Kuchennych rewolucji" nie mogli w to uwierzyć

Fani "Kuchennych rewolucji" dawno nie widzieli tak oburzonej Magdy Gessler. Reakcja właścicielki również była bardzo zaskakująca. Sylwia wyjątkowo histerycznie reagowała na wszelkie uwagi ze strony prowadzącej. Polały się łzy. Jednak królowa TVN nie poddała się w walce o ten lokal.

Po wielu dramatycznych zwrotach akcji restauracja "Pierogatka" zamieniła się w "Pomidorowe bistro". Właściciele ponownie weszli na gastronomiczny rynek z całkiem nową ofertą. Ich restauracja proponuje teraz dania ze świeżych, ekologicznych produktów. Brud z kuchni zniknął bezpowrotnie, a do lokalu znów zawitali goście. Właściciel deklaruje, że zamierza pracować nie tylko nad menu, ale również nad swoim charakterem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Super Express

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News