Ale riposta! Magda Gessler zgniotła hejtera tak, że spalił się ze wstydu

Ale riposta! Magda Gessler zgniotła hejtera tak, że spalił się ze wstydu

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Restauratorka została ostatnio okrutnie zaatakowana przez hejtera według którego Gessler przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. Jej riposta była pierwszorzędna i z klasą. 

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych polskich restauratorek. Jednak jej prawdziwa sława rozpoczęła się po starcie programu Kuchenne rewolucje. Restauratorka na swoich profilach w mediach społecznościowych dzieli się z fanami swoim życiem, a w ostatnim okresie swoimi wakacjami. Pod jednym ze zdjęć można znaleźć komentarz hejtera, który mocno rozwścieczył Magdę Gessler.

Magda Gessler dopowiada hejterowi

Restauratorka już niejednokrotnie padała ofiarą ataków internautów, którzy w komentarzach pod jej zdjęciami nie szczędzą oskarżeń oraz wyzwisk skierowanych w jej stronę. Najczęstszym tematem, który się przebija w takich komentarzach, są operacje plastyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Gessler już wielokrotnie odpierała takie zarzuty, jednak hejterzy zdają się tego nie zauważać. - Oj, Madziu, Madziu. Nie można na Ciebie patrzeć. Sztuczna, martwa buzia i nie możesz się uśmiechać. Za mocno wypełniona. Może troszkę mniej? - czytamy w komentarzu. Komentarz pojawił się pod zdjęciem, na którym widać tylko twarz Gessler i faktycznie można tam zauważyć różnicę pomiędzy lewą a prawą połową jej twarzy. Restauratorka nie wytrzymała i wręcz musiała ponownie odpowiedzieć na atak wymierzony przez internautę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ile razy mam tłumaczyć, że miałam poważny paraliż nerwu trójdzielnego, stąd asymetria - odpowiedziała hejterowi Gessler powodując, że spalił się ze wstydu. Złośliwy internauta zrozumiał, że w podły sposób naśmiewał się z choroby Magdy. Na szczęście kultowa restauratorka TVN pokazała mu gdzie jego miejsce. Widać, że celebrytka ma już serdecznie dosyć ataków hejterów, którzy cały czas kontynuują ten sam temat. Ciężko się jej dziwić, ponieważ jest to już nie pierwsza tego typu sytuacja i zapewne nie ostatnia. Niestety obecność w show-biznesie oraz w mediach społecznościowych zawsze wiąże się z narażeniem na atak internetowych hejterów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Natalia Siwiec cierpi na poważne zaburzenie psychiczne? Ostatnie zdjęcie wywołało spekulacje
  2. Dramat Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie nie chcieli jej w M jak Miłość
  3. Podstępna choroba dręczy młodą gwiazdę Polsatu. Walczy z nią codziennie
Następny artykuł