Magda Gessler obchodzi dziś urodziny! Nigdy nie zgadniecie które

Magda Gessler obchodzi dziś urodziny! Nigdy nie zgadniecie które Źródło:

Magda Gessler ma dzisiaj urodziny. Fani zasypują ją miłymi słowami i serdecznymi życzeniami na jej profilu. Wiecie w ogóle, ile lat kończy w tym roku gwiazda? Kreatorka smaku w ogóle nie wygląda na swój wiek. 

Magda Gessler jest już ikoniczną postacią telewizji. Jej show Kuchenna Rewolucje doczekał się aż 17 sezonów, a sama gwiazda przejechała całą Polskę, by udoskonalić lokalne restauracje. Jej osoba, surowa, ale sprawiedliwa, o gorącym temperamencie i wielkim sercu jest gwarancją wysokiej oglądalności. W polskiej edycji Master Chef skradła cały show swoją szczerą krytyką i ciepłą osobowością. Dzisiaj obchodzi swoje 65 urodziny i życzymy jej wszystkiego najlepszego.

Magda Gessler kończy 65 lat

Znana z burzy blond loków i charakterystycznie wydętych ust Magdę Gessler nie da się pomylić z nikim innym. Jej wygląd jest taki sam od wielu lat. Znana jest szczególnie ze swojego kolorowego i wesołego stylu. Serce swoich fanów na Instagramie skradła dzięki swoim spontanicznym zdjęciom i selfie w "naturalnym" stanie. Bez żadnych obróbek, filtrów i wymuszonych opisów. Chociaż Magdzie można dużo zarzucić pod względem stylu, ale jej wygląd jest niezmienny. Udało nam się dojść do zdjęcia z młodości Magdy Gessler. Czy dużo się zmieniała?

#zdjecie #marka straszewskiego #bedos #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Umarła w samotności. Gwiazda hitowego serialu TVP odeszła w zapomnieniu
  2. Patryk Jaki WPADŁ! Przyłapany na wstydliwym kłamstwie o „robieniu” dzieci
  3. To zmienia wszystko ws. Smoleńska! Ujawniono sekret tajemniczego generała
  4. BEZMYŚLNOŚĆ I OKRUCIEŃSTWO WOBEC ZWIERZĄT W POLSCE SIĘ NIE KOŃCZY!
  5. Cała Europa się śmieje! Orban wystawił Kaczyńskiego
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News