Projektant zaprezentował jak polskie celebrytki wyglądałyby nago. Nie wszystkim się spodobało

Projektant zaprezentował jak polskie celebrytki wyglądałyby nago. Nie wszystkim się spodobało Źródło: screen: DDTVN

To dopiero afera! Magda Gessler wraz z innymi polskimi gwiazdami długo nie zapomni tego happeningu. Znany projektant postanowił zaprezentować, jak ikony polskiego show-biznesu wyglądają bez ubrań! Ten ruch pociągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje...

"12 apostołek polskiego show-biznesu" - taką nazwę nosi wernisaż, na którym Piotr Krajewski chce zaprezentować nagie gwiazdy. Projektant mody i malarz postanowił stworzyć akty takich gwiazd jak Magda Gessler, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Socha czy Edyta Herbuś. Co najbardziej intrygujące, żadna z tych gwiazd nie wyraziła zgody na wykorzystanie ich wizerunku do malowania aktu! Menadżerka jednej z aktorek potwierdziła, że jeśli dojdzie do opublikowania skandalicznych dzieł malarza, sprawa niezwłocznie trafi do sądu.

Magda Gessler jest na wakacjach i o niczym nie wie!

- Trzy osoby już zagroziły mi procesem, ale ja jestem artystą. Od zawsze robię to, co czuję. Po prostu sztuki nie da się zatrzymać. Zresztą, jak ja ich nie maluje, to kto je doceni? - mówi z przekonaniem kontrowersyjny projektant. Magda Gessler przebywa obecnie na wakacjach za granicą. Nie wiadomo, czy wie o zaistniałej sytuacji. Możliwe, że potrzebująca wypoczynku gwiazda, odcięła się od wszelkich mediów i pracy. Z pewnością jednak nie zlekceważy całego problemu, gdy już wróci do Polski. Wystawa ma się rozpocząć dziś o godzinie 19 w warszawskiej Kartonovnii przy ulicy Hożej 51. Już teraz swoje zainteresowanie wydarzeniem na Facebooku potwierdziło aż 115 osób! A do samego wieczora może być ich jeszcze więcej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś kochały się w niej miliony. Narkotyki i alkohol ją zniszczyły
  2. Kasia Cichopek UPODLONA na planie "M jak Miłość" przez ochroniarza! To NIE  było wyreżyserowane
  3. Fani chcą zniszczyć Cleo. Po tym co zrobiła cała Polska jest przeciw niej
  4. Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News