Wyciekło zdjęcie młodziutkiej Gessler! Jako małolata wyglądała, że WOW

Wyciekło zdjęcie młodziutkiej Gessler! Jako małolata wyglądała, że WOW

Magda Gessler dała się poznać jako dobra restauratorka oraz niecodzienna osobowość medialna. Po usłyszeniu jej nazwiska większość telewidzów ma automatycznie przed oczami bujną blond czuprynę, która towarzyszy jej od niepamiętnych lat. 

Magda Gessler kojarzona jest z bardzo spójnym wizerunkiem. Zawsze bardzo pieczołowicie dba o to, żeby już na pierwszy rzut oka było wiadomo, z kim mamy do czynienia. Fani jednak potrafią dokopać się do bardzo ciekawych faktów z życia swojej idolki. Postanowili więc sprawdzić, jak gwiazda zmieniła się przez te wszystkie lata. Okazało się, że to, co znaleźli, wprawiło ich w zachwyt.

Tak wyglądała młoda Magda Gessler

Magda Gessler pochodzi z bardzo umiędzynarodowionej rodziny. Jej ojciec Mirosław Ikonowicz był z Wileńszczyzny, przy czym jego matka wywodziła się z Kalisza, ale miała również włoskie korzenie. We krwi restauratorki płynie również domieszka rosyjskiej krwi ze względu na jej matkę Olgę Borkowską. W związku z pracą Ikonowicza, który był korespondentem zagranicznym Polskiej Agencji Prasowej, rodzina bardzo często podróżowała i była zmuszona do licznych przeprowadzek. Tym samym Magda Gessler spędziła swoje dzieciństwo m.in. w Bułgarii i na Kubie. Następnie los przerzucił ją na Hawanę, a po kilku latach do Madrytu. Na szczęście w tym całym przeprowadzkowym amoku miała również czas na pomieszkiwanie w Polsce. W naszym kraju udało jej się skończyć szkołę średnią. Uczęszczała do XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. To właśnie w okresie nauki w tej placówce została zrobiona fotografia, która tak bardzo rozgrzała internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdjęcie, które zachwyciło fanów, przedstawia przykucniętą szesnastoletnią Magdę Gessler. Wielu internautów podkreśla, że już wtedy wiedziała, jak się gustownie ubrać. Dosyć niespodziewanie zwrócono uwagę na podobieństwo nastoletniej wówczas gwiazdy do znanej aktorki. - Wygląda tu Pani jak Drew Barrymore - zaznacza jedna z komentujących. - O kurcze, nie wiedziałam, że mieszka pani w Hollywood i występuje w filmach. Podobieństwo do Drew jest uderzające. Aż zaczynam myśleć, że to tak naprawdę nie pani zdjęcie - dodaje z przymrużeniem oka kolejna osoba. Fani generalnie wpadli w zachwyt po zobaczeniu fotografii. W pochlebnych komentarzach można przebierać niemalże bez końca. - Znaczy nasza Pani Madzia była SUPER... Od początku! - Ale piękna byłaś i teraz tez trzymasz fasonik jak za dawnych lat. - Nic się pani nie zmieniła, jest pani dalej tak samo piękna i młoda. - No no, chyba nie mogła się pani odpędzić od chłopców. magda gessler w młodości instagram.com/magdagessler_official
ZOBACZ TAKŻE
  1. Okrutny nałóg zaatakował gwiazdora Polsatu! Krystyna Janda zdecydowała się pomóc 
  2. Justyna Żyła chwali się piersiami w sieci. Internauci nie dają jej spokoju 
  3. Czy szpitale są na to gotowe?! Mocno zaraźliwa superbakteria zaatakowała w polskim mieście 
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu