Magda Gessler jest matką dwójki dzieci – córki Lary oraz syna Tadeusza. Chociaż o Larze w mediach jest głośno już od bardzo długiego czasu, Tadeusz zdaje się dopiero wkraczać na show-biznesowe salony. Dlaczego stało się to tak późno?

Tadeusz jest synem Gessler z pierwszego małżeństwa. On także zajmuje się gastronomią, a w stolicy nie ma chyba młodego człowieka, który nie znałby jednego z jego kulinarnych projektów.

Sekret celebrytki i jej syna

Co ciekawe, gwiazda TVN do tej pory nie mówiła o synu zbyt wiele. Powód nie okazuje się zbyt przyjemny. Tadeusz bał się bowiem, że powiązania ze znaną matką sprawią, iż nie będzie mógł osiągnąć sukcesu jedynie przez swe umiejętności i nowatorskie pomysły.

W ostatnim czasie syn Gessler zaczął jednak pojawiać się w mediach. Celebrytka twierdzi bowiem, że zdecydowanie do tego dorósł.

Magda Gessler o swym synu

– Tadeusz jest z zachowania troszeczkę luteraninem. Jest skromny, nie chce wspomagać się ani moim nazwiskiem, ani moimi sukcesami. Chce je robić sam. (…) Jeśli czegoś nie wiem, dzwonię do niego – wyznała Gessler w wywiadzie dla Party.pl.

– Jest moim pierwszym synem. (…) Kosztowało mnie to jakiś niesłychany wysiłek, żeby się powstrzymać i żeby się nim nie chwalić, ale prosił mnie o to. Teraz wszystko się chyba troszeczkę zmieniło. Dojrzał do tego, że cóż, też jest moim synem. W związku z tym dlaczego, tak jak Lara, ma nie być obok mnie i nie mamy wszyscy w trójkę tworzyć czegoś razem – dodała gwiazda.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Każdy ma ją za dupodajkę”. Hanna Lis walczy z hejterami
  2. Co tam się stało?! Pazdan uratował dziennikarkę
  3. Szokująca przemiana wnuczki Millera! Nigdy byście jej nie poznali

Czy jesteś fanem "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!


Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!