Gessler długo milczała o swoim dziecku. Powód jest przykry

Gessler długo milczała o swoim dziecku. Powód jest przykry

Magda Gessler jest matką dwójki dzieci - córki Lary oraz syna Tadeusza. Chociaż o Larze w mediach jest głośno już od bardzo długiego czasu, Tadeusz zdaje się dopiero wkraczać na show-biznesowe salony. Dlaczego stało się to tak późno?

Tadeusz jest synem Gessler z pierwszego małżeństwa. On także zajmuje się gastronomią, a w stolicy nie ma chyba młodego człowieka, który nie znałby jednego z jego kulinarnych projektów.

Sekret celebrytki i jej syna

Co ciekawe, gwiazda TVN do tej pory nie mówiła o synu zbyt wiele. Powód nie okazuje się zbyt przyjemny. Tadeusz bał się bowiem, że powiązania ze znaną matką sprawią, iż nie będzie mógł osiągnąć sukcesu jedynie przez swe umiejętności i nowatorskie pomysły. W ostatnim czasie syn Gessler zaczął jednak pojawiać się w mediach. Celebrytka twierdzi bowiem, że zdecydowanie do tego dorósł.

Magda Gessler o swym synu

- Tadeusz jest z zachowania troszeczkę luteraninem. Jest skromny, nie chce wspomagać się ani moim nazwiskiem, ani moimi sukcesami. Chce je robić sam. (...) Jeśli czegoś nie wiem, dzwonię do niego - wyznała Gessler w wywiadzie dla Party.pl. - Jest moim pierwszym synem. (...) Kosztowało mnie to jakiś niesłychany wysiłek, żeby się powstrzymać i żeby się nim nie chwalić, ale prosił mnie o to. Teraz wszystko się chyba troszeczkę zmieniło. Dojrzał do tego, że cóż, też jest moim synem. W związku z tym dlaczego, tak jak Lara, ma nie być obok mnie i nie mamy wszyscy w trójkę tworzyć czegoś razem - dodała gwiazda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Każdy ma ją za dupodajkę”. Hanna Lis walczy z hejterami
  2. Co tam się stało?! Pazdan uratował dziennikarkę
  3. Szokująca przemiana wnuczki Millera! Nigdy byście jej nie poznali
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News