Magda Gessler o paleniu marihuany. Szokujące wyznanie gwiazdy

Magda Gessler o paleniu marihuany. Szokujące wyznanie gwiazdy Źródło: screen/youtube/20m2

Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością i poszanowaniem w różnych dziedzinach życia publicznego. Celebrytka jest niekwestionowanym autorytetem zwłaszcza w kwestiach kulinarnych, jednak lubi głośno wypowiadać się nawet na najbardziej kontrowersyjne tematy. Teraz zabrała głos w sprawie narkotyków, a jej słowa szokują. 

Magda Gessler swoją karierę zaczynała od prowadzenia restauracji oraz wydawania licznych książek kulinarnych, jednak prawdziwą sławę przyniósł jej dopiero program "Kuchenne rewolucje", w którym usiłowała ratować lokale nieprzynoszące zysków właścicielom i cieszące się złą sławą. Produkcja szybko osiągnęła spektakularny sukces, a sama restauratorka na stałe weszła do świata polskiego show biznesu. Mało osób wie, że kobieta oprócz prowadzenia formatu TVN i zasiadania w jury "MasterChef" zajmuje się wieloma różnymi działalnościami, m.in. jest artystką, malarką, zaprojektowała własną linię ubrań, a od niedawno została również ambasadorką kampanii "Diagnostyka jajnika". Tak szeroki wachlarz zainteresowań wpływa oczywiście na częste zabieranie przez nią głosu w mediach. Gessler chętnie wypowiada się również w sprawach kontrowersyjnych. W ostatnim swoim wywiadzie postanowiła natomiast zaskakująco skomentować kwestię narkotyków.

Ogromny problem wielu Polek

Magda Gessler od niedawna jest ambasadorką kampanii "Diagnostyka jajnika", która z założenia zachęcić ma kobiety do regularnych badań oraz uświadomić je w kwestii diety profilaktycznej, która może zminimalizować zagrożenie. Określa się, że zaledwie w przeciągu ostatnich 30 lat zachorowalność na raka jajnika wzrosła w naszym kraju niemalże trzykrotnie, co jest tragicznym wynikiem - szacunkowo w każdym roku przybywa około 3 tys. chorych. Restauratorka w swoich działaniach jest bardzo zdecydowana - głośno uświadamia społeczeństwo, że sytuacja jest zła, a równie tragicznie wygląda możliwość korzystania przez pacjentów onkologicznych z medycznej marihuany, która dostępna jest w Kanadzie, gdzie Magda Gessler regularnie odwiedza swojego partnera, Waldemara Kozerawskiego. - Rząd kanadyjski uznał marihuanę za legalne lekarstwo, które można kupić w aptece bez recepty. Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach Europy jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu - wyjaśnia w Super Expressie.

Magda Gessler o marihuanie

Oczywiście problem jest widoczny, a w naszym kraju, mimo zalegalizowania medycznej marihuany już rok temu, wciąż jest praktycznie niemożliwa do zdobycia przez zawiłe przepisy. Fanów restauratorki jednak zaciekawiła dalsza część wypowiedzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie podpowiadam, żeby codziennie palić trawkę. Chociaż jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor oraz ogólny stan psychiczny, ale warto wiedzieć, jak się można ratować - dokończyła wypowiedź Magda Gessler. Wcześniej celebrytka nigdy nie wspominała, że brała narkotyki i próbowała marihuany, lecz tak dobra znajomość efektów działania może sugerować, że oregano i bazylia to nie jedyne zioła, których kobieta używa w codziennym życiu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna
  2. Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! „Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?”
  3. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Wstrząsające słowa siostry Przybylskiej. Odbiera mowę
Następny artykuł