Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością i poszanowaniem w różnych dziedzinach życia publicznego. Celebrytka jest niekwestionowanym autorytetem zwłaszcza w kwestiach kulinarnych, jednak lubi głośno wypowiadać się nawet na najbardziej kontrowersyjne tematy. Teraz zabrała głos w sprawie narkotyków, a jej słowa szokują. 

Magda Gessler swoją karierę zaczynała od prowadzenia restauracji oraz wydawania licznych książek kulinarnych, jednak prawdziwą sławę przyniósł jej dopiero program „Kuchenne rewolucje„, w którym usiłowała ratować lokale nieprzynoszące zysków właścicielom i cieszące się złą sławą. Produkcja szybko osiągnęła spektakularny sukces, a sama restauratorka na stałe weszła do świata polskiego show biznesu.

Mało osób wie, że kobieta oprócz prowadzenia formatu TVN i zasiadania w jury „MasterChef” zajmuje się wieloma różnymi działalnościami, m.in. jest artystką, malarką, zaprojektowała własną linię ubrań, a od niedawno została również ambasadorką kampanii „Diagnostyka jajnika”. Tak szeroki wachlarz zainteresowań wpływa oczywiście na częste zabieranie przez nią głosu w mediach. Gessler chętnie wypowiada się również w sprawach kontrowersyjnych. W ostatnim swoim wywiadzie postanowiła natomiast zaskakująco skomentować kwestię narkotyków.

Ogromny problem wielu Polek

Magda Gessler od niedawna jest ambasadorką kampanii „Diagnostyka jajnika”, która z założenia zachęcić ma kobiety do regularnych badań oraz uświadomić je w kwestii diety profilaktycznej, która może zminimalizować zagrożenie. Określa się, że zaledwie w przeciągu ostatnich 30 lat zachorowalność na raka jajnika wzrosła w naszym kraju niemalże trzykrotnie, co jest tragicznym wynikiem – szacunkowo w każdym roku przybywa około 3 tys. chorych.

Restauratorka w swoich działaniach jest bardzo zdecydowana – głośno uświadamia społeczeństwo, że sytuacja jest zła, a równie tragicznie wygląda możliwość korzystania przez pacjentów onkologicznych z medycznej marihuany, która dostępna jest w Kanadzie, gdzie Magda Gessler regularnie odwiedza swojego partnera, Waldemara Kozerawskiego.

– Rząd kanadyjski uznał marihuanę za legalne lekarstwo, które można kupić w aptece bez recepty. Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach Europy jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu – wyjaśnia w Super Expressie.

Magda Gessler o marihuanie

Oczywiście problem jest widoczny, a w naszym kraju, mimo zalegalizowania medycznej marihuany już rok temu, wciąż jest praktycznie niemożliwa do zdobycia przez zawiłe przepisy. Fanów restauratorki jednak zaciekawiła dalsza część wypowiedzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

– Nie podpowiadam, żeby codziennie palić trawkę. Chociaż jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor oraz ogólny stan psychiczny, ale warto wiedzieć, jak się można ratować – dokończyła wypowiedź Magda Gessler.

Wcześniej celebrytka nigdy nie wspominała, że brała narkotyki i próbowała marihuany, lecz tak dobra znajomość efektów działania może sugerować, że oregano i bazylia to nie jedyne zioła, których kobieta używa w codziennym życiu.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna
  2. Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! „Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?”
  3. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Wstrząsające słowa siostry Przybylskiej. Odbiera mowę

14 puszystych gwiazd, które budzą powszechny zachwyt [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.