Internauci oburzeni. Magda Gessler pochwala BARDZO skąpą stylizację Lary?
Patryk Korzec - 26 Grudnia 2018

Internauci oburzeni. Magda Gessler pochwala BARDZO skąpą stylizację Lary?

Magda Gessler bez wątpienia jest najbardziej barwną postacią polskiego show-biznesu, która nie boi się wywoływać skandali i rozpoczynać kłótni internautów. Tym razem opublikowała zdjęcie z rodzinnej Wigilii. Fani jednak zwrócili uwagę na wyjątkowo skąpą stylizację jej córki Lary, która rzeczywiście może szokować.

Magda Gessler od chwili pojawienia się w polskich mediach bezustannie zaskakuje i wzbudza ogromne kontrowersje. Kobieta nie boi się komentować spraw, które ciekawią Polaków. Często również chwali się niecodziennymi poglądami i nowoczesnym podejściem do pewnych kwestii. Tym razem gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich pochwałą bardzo skąpej stylizacji swojej córki, którą internauci zobaczyli na jej profilu na portalu społecznościowym. W zestawieniu z rodzinnym charakterem Wigilii odważna suknia zdecydowanie się wyróżnia i wzbudza emocje wśród fanów.

Magda Gessler zaskakuje zdjęciem z Wigilii

Magda Gessler nie ukrywa w wywiadach, że bardzo ceni swoją popularność oraz sympatię, jaką darzą ją fani. Jest ona ważnym elementem jej życia i bardzo stara się, by nieustannie podtrzymywać kontakt z internautami. Wykorzystuje do tego zwykle portale społecznościowe, gdzie obserwuje ją już ponad milion osób. Kobieta często publikuje tam zdjęcia z ważnych rodzinnych wydarzeń i istotnych chwil w swoim życiu. Tym razem jednak postanowiła zaprezentować fanom zdjęcia z wigilijnej kolacji. Oprócz bogato zastawionego stołu i wymyślnych dań, na jednej fotografii znalazła się również córka celebrytki, Lara. To głównie przez nią i jej wyjątkowo odważną reakcję internauci oszaleli.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej

Internauci ostro krytykują kreację Lary Gessler

Pod wpisem natychmiast pojawiły się dziesiątki oburzonych komentarzy. Zaczęło się od krytyki mięsnych potraw i nowoczesnych dań, które miały być dowodem na to, że Magda Gessler nie szanuje polskich tradycji. Dalej rozpoczęła się wyjątkowa nagonka na skąpą stylizację Lary, którą restauratorka najwyraźniej pochwala. - Wszystko ładnie, pięknie, no ale właśnie... Delikatnie mówiąc zero taktu i wyczucia chwili. Przy wigilijnym stole na pierwszym planie pochylając się nad śledzikiem... ups sutek. Co kto lubi... - pisze zniesmaczony internauta. - Ubrana jak na bal albo sylwestra, a nie na rodzinną wigilię. Chociaż tak to nawet na bal bym nie poszła, bo wstyd! - ocenia kolejna osoba. - Chyba trochę córeczka przesadziła z nagością, a mamusia z alkoholem, że takie zdjęcia wrzuca... Dobrze, że swobodna atmosfera przy stole, ale żeby od razu do internetu... - dodaje fan.Magda Gessler Fot. Facebook/Magda GesslerMagda Gessler Fot. Facebook/Magda GesslerMagda Gessler Fot. Facebook/Magda GesslerZOBACZ TAKŻE:
  1. Skrajna nieodpowiedzialność! Rodzina w hipotermii, chodzili po górach w letnich ubraniach
  2. Polacy miażdżąco o Kościele. Przełom, koniec pewnej epoki
  3. Drugi dzień świąt w TVP. Stacja szykuje prawdziwe hity
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News