Kuchenne rewolucje: Widzowie są w szoku, Gessler zrezygnowała jeszcze przed startem

Kuchenne rewolucje: Widzowie są w szoku, Gessler zrezygnowała jeszcze przed startem Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

Magda Gessler zyskała ogromną popularność dzięki prowadzeniu programu "Kuchenne rewolucje". W tym zajmuje się pomaganiem podupadającym restauracjom tak, by stały się wysokiej klasy lokalami. Często towarzyszą temu krzyki i rzucanie talerzami, tym razem jednak restauratorka się załamała już na samym początku. 

Magda Gessler prawdziwy rozgłos w polskich mediach zyskała ponad 8 lat temu, kiedy zaczęła prowadzić program w telewizji TVN - "Kuchenne Rewolucje". Od tamtego czasu została najbardziej znaną i rozpoznawaną restauratorką w naszym kraju. Zasiada również w jury programu "MasterChef", prowadzi "Sexy Kuchnia Magdy Gessler" oraz gościnnie występuje w wielu serialach i produkcjach telewizyjnych. Wciąż jednak największą popularność zgarnia dzięki "Kuchennym rewolucjom". "Kuchenne Rewolucje" kojarzone są przez widzów przede wszystkim z krzykami, rzucaniem talerzami oraz rozmaitymi obelgami, którymi prowadząca raczy właścicieli i pracowników podrzędnych restauracji. Następnie dopiero zabiera się do przeprowadzania rewolucji i promowania nowego oblicza lokalu, co jednak nie zawsze się udaje. Kobieta na wszystko zawsze ma odpowiedź i poszczycić się może wyjątkowo ciętym językiem, jednak to, co stało się w ostatnim odcinku, szokuje. Restauratorka zrezygnowała już przed samym rozpoczęciem.

Marokańska restauracja w "Kuchennych rewolucjach". Było na prawdę źle

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler starała się pomóc wrocławskiej restauracji "Alladin's". Właściciele przejęli lokal po kebabie mieszczącym się niemalże w samym centrum miasta. Jednak, jak się okazało, doskonała lokalizacja nie zapewniła lokalowi sukcesu. Małżeństwo przez 30 lat prowadziło zakład poprawczy, a bardzo spontaniczna zmiana branży nie wyszła im na dobre. Kasia i Marek postanowili na miejscu kebabu otworzyć knajpę z kuchnią marokańską, problem polegał jednak na tym, że nikt z załogi nie miał pojęcia, jak miałoby to wyglądać oraz smakować. Klientami byli wyłącznie studenci szukający taniego pubu z shishą, a wszędzie panował brud i nieład.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler się poddała

Jak się szybko okazało, jedzenie serwowane przez restaurację także wołało o pomstę do nieba, a składniki nie były pierwszej świeżości. Sama kuchnia również nie świeciła czystością - zalegające sterty śmieci i gruba warstwa brudu na naczyniach budziły wątpliwości czy w ogóle miejsce nadaje się do gotowania. Po pięciu tygodniach od wizyty Magdy Gessler, nie zmieniło się zupełnie nic. Właściciele nie byli chętni do zaangażowania się w sprzątanie lokalu, a restauratorce nie pozostało nic innego, jak po prostu z rewolucji zrezygnować. Nie mogła podpisać się pod tą "rewolucją" własnym nazwiskiem, na nic również zdały się protesty małżeństwa oraz płacz załogi. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gessler ujawniła, którą partię popiera. Wszystkich wbiło w ziemię
  2. Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!
  3. Ksiądz molestował dziewczynkę i miał romans z jej matką. Jego „kara” to parodia
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu