Magda Gessler jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Restauratorka, występująca w „Kuchennych rewolucjach” oraz „MasterChef Polska”, zadziwiła jednak właśnie licznych internautów. Na celebrytkę spadła szybko fala niespodziewanej krytyki.

Magda Gessler z ogromnym zaangażowaniem prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami szczegółami swego życia prywatnego oraz intymnymi zdjęciami z najbliższymi członkami rodziny.

Otwartość i bezkompromisowość restauratorki podbiła serca wielu fanów, którzy chętnie obserwują jej profil na Instagramie. Co ciekawe, to nie na nim celebrytka umieściła kontrowersyjny wpis, o którym właśnie dyskutuje wielu internautów.

Za co Magda Gessler została skrytykowana?

Niespodziewana afera wybuchła na koncie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz otwarcie przyznawał, że nie wybiera się na Marsz Niepodległości ani pochód pod patronatem Andrzeja Dudy, jednak zdecydował się oczywiście wymownie skomentować przebieg tych wydarzeń. Wcześniej informował także o swych planach na 11 listopada 2018 roku.

– Rano pomaszeruję do drugiego pokoju i posłucham płyty Czesława Niemena, Enigmatic. Po południu przemaszeruję do trzeciego pokoju i obejrzę film Andrzeja Wajdy, Ziemia Obiecana. Wieczorem odwołam wszystkie marsze, poczytam sobie listy Mrożka do Lema i zasnę w poczuciu dumy, że jest jeszcze parę powodów do dumy. Czego i Wam życzę – napisał Wojewódzki na Facebooku, jednak fani byli przekonani, że dziennikarz i tak odniesie się do wydarzeń, które miały miejsce na stołecznych ulicach.

Gwiazdor rzeczywiście opublikował więc na swym koncie na Instagramie głośne medialnie selfie Jarosława Kaczyńskiego z pierwszego rzędu Biało-Czerwonego Marszu. Opatrzył je podpisem „Nie gniewaj się na mnie Polsko, nie gniewaj się…”. Co zaskakujące, na wpis szybko zareagowała Magda Gessler.

– Można się upić, ale nie należy…, obserwować i wyciągać wnioski oto nasze zadanie… co dalej? – odpisała w charakterystyczny dla siebie sposób restauratorka i choć jej słowa nie miały oczywistego wydźwięku, wielu fanów zinterpretowało je jednoznacznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!

Magda Gessler w ogniu krytyki

Liczni użytkownicy Instagrama zarzucili gwieździe, że zaatakowała swojego kolegę ze stacji TVN. Niektórzy pisali także, iż nie powinna bronić Jarosława Kaczyńskiego i stawać otwarcie po jego stronie, gdyż „nigdy jej tego nie zapomną”.

Sama Gessler w żaden sposób nie zareagowała na te zaczepki. Jak twierdzi inna grupa fanów, jej słowa miały zostać po prostu źle zinterpretowane, co uczyniło krytykę wobec gwiazdy całkowicie nieuzasadnioną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Rodzinka.pl potraktowana jak śmieć. Wszystko przez zdjęcie krążące po sieci
  2. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  3. Bezczelne pytania w DDTVN! Widzowie są wściekli na prowadzącą jak osy
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Okrutnie skrzywdzili Martynę Wojciechowską. Dramat gwiazdy TVN

Lubisz Magdę Gessler?

Loading ... Loading ...

Zenek Martyniuk i jego rodzina mają swoje sekrety. Czego o nich nie wiemy

ŹRÓDŁOse.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.