Gessler zamarła. "Perfekcyjna pani domu" Krystyna Pawłowicz szarogęsi się w kuchni

Gessler zamarła. "Perfekcyjna pani domu" Krystyna Pawłowicz szarogęsi się w kuchni Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler powinna martwić się o pozycję gwiazdy kulinariów? Swymi kuchennymi trickami niespodziewanie podzieliła się z internautami Krystyna Pawłowicz. Praktyczny pomysł posłanki PiS zrobił zaskakującą furorę.

Magda Gessler jest prawdopodobnie najbardziej znaną polską restauratorką. Tysiące widzów jej "Kuchennych rewolucji" traktują ją jako prawdziwy autorytet w kwestii kulinariów. Nikt chyba nie spodziewał się więc, że konkurencja dla jej pozycji wyrośnie w jakże dalekiej dziedzinie, jaką jest polityka.

Magda Gessler ma niespodziewaną konkurencję?

Jak się bowiem okazało, prawdziwą mistrzynią pichcenia, jest prywatnie, Krystyna Pawłowicz. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, znana z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz twardego charakteru, w wolnych chwilach najpewniej z ogromną radością szaleje w kuchni. Skąd ten pomysł?

Polityk zdecydowała się bowiem podzielić z jednym z internautów cenną wskazówką. Odpowiedziała na post, w którym ten przyznał się do przypalenia ziemniaków, o których całkowicie zapomniał. Krystyna Pawłowicz miała jednak pomysł na to, jak uratować produkty.

- Przypalone można odkroić, pozostałe części posolić i z masłem plus jogurt ze Strzałkowa można spokojnie zjeść. Smacznego - napisała niespodziewanie posłanka, której prawdopodobnie zdarzyło się popełnić w przeszłości ten sam błąd, co zapominalski internauta.

- Cudna Pani jest, Pani Profesor. Zawsze praktyczna, często liryczna - odpowiedział więc wyraźnie wdzięczny za poradę użytkownik Twittera. 

Ostra reakcja internautów na kulinarne rady Krystyny Pawłowicz

Postawa Krystyny Pawłowicz oraz jej niecodzienna wiedza w dziedzinie kulinariów okazały się dla licznych internautów dużym zaskoczeniem. Co ciekawe, niektórzy komentujący zarzucali jej jednak usilne reklamowanie konkretnej marki jogurtu, o której wspomniała w swoim wpisie. Inni przyrównywali za to kuchenny kryzys internauty do sytuacji na polskiej scenie politycznej.

- To mniej więcej jak z polską gospodarką po waszych rządach... Przypalone... Ale część można odkroić i z pomocą innych (państw) może da się zjeść - stwierdził uszczypliwie jeden z użytkowników Twittera.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Wiesz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News