Magda Gessler dawniej. Wyglądała po prostu kapitalnie

Magda Gessler dawniej. Wyglądała po prostu kapitalnie Źródło: instagram/magdagessler_official/

Magda Gessler dawniej była niesamowicie ponętną i atrakcyjną kobietą. Choć wiele elementów w jej wyglądzie od tamtej pory się zmieniło, wciąż widać w niej coś magicznego. Lara wygląda teraz zupełnie tak, jak jej mama za czasów młodości - po prostu kapitalnie.

Magda Gessler dawniej wyglądała po prostu fenomenalnie. Zapewne niewielu miało okazję zobaczyć jej fotki czy nagrania z kilkunastu lat wstecz, bowiem te niestety niesamowicie rzadko pojawiają się w sieci. Te, które jednak udaje się znaleźć, są niczym prawdziwe perełki. Czasem aż ciężko jest uwierzyć, że to rzeczywiście ta sama osoba. 

Magda Gessler dawniej. Jak wyglądała?  

Magda Gessler ma obecnie 65 lat, jednak jak na swój wiek, wygląda zdumiewająco młodo. Nie wykluczone, że wszystko za sprawą odpowiedniego makijażu, młodzieńczych stylizacji i doczepianych włosów, których restauratorka jest prawdziwą miłośniczką. Jej aktualny wygląd niejednokrotnie wzbudza poruszenie wśród Polaków, którzy stwierdzają między innymi, że ta próbuje na siłę się odmłodzić. Jak to się jednak mówi - nie ważne na ile lat wyglądasz, ważne na ile się czujesz i zważając na rozrywkowy styl życia gwiazdy, Magda zdecydowanie wciąż czuje się, jakby miała 20 lat. 

Choć często zachowuje się tak, jak gdyby była o co najmniej kilkanaście lat młodsza, w mediach społecznościowych pokazuje niewiele zdjęć, które rzeczywiście pochodzą z tamtego okresu. Na jej Instagramie pojawiło się ich kilka i to wiele miesięcy temu. Warto jednak zjechać nieco niżej i pooglądać młodszą Gessler, która za czasów młodości wyglądała kapitalnie. Idealna sylwetka, pełne usta - to zdecydowanie były jej cechy charakterystyczne. Do tego wszystkiego, nieznikający z twarzy uśmiech. Nie sposób oczywiście nie zwrócić uwagi również na włosy, które do dziś wyglądają niemalże tak samo. Może jedynie z tym wyjątkiem, że obecnie jest ich o wiele więcej. To jednak wciąż te same, bujne blond loki, po których z łatwością można ją rozpoznać.

Opinia internautów 

Fani Magdy są zgodni, że ta wówczas prezentowała się fenomenalnie. Pod nielicznymi zdjęciami pojawiły się pochlebne słowa z ich strony. 

- Piękna,mądra i życiowa Pani Magda.. - czytamy. 

Nic się Pani nie zmieniła! Wciąż promienna i piękna! - stwierdza fanka. 

- Jaka Pani śliczna!!! - dodaje kolejna. 

- Lara bardzo do Pani jest podobna, piękne kobiety mama i córka - pisze jeszcze inna. 

instagram/magdagessler_official/

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News