Magda Gessler jest najbarwniejszą polską restauratorką, która od lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zarówno przed kamerami, jak i w internecie uwielbia zaskakiwać swoich fanów, a teraz pokazała zaskakujące zdjęcie sprzed 25 lat. Pozuje na nim z niepozornym mężczyzną, który dzisiaj jest wielką gwiazdą TVN. 

Magda Gessler swoją popularność zawdzięcza programowi „Kuchenne rewolucje„. Już od pierwszego odcinka format okrzyknięto hitem stacji TVN i wkrótce okazało się, że rzeczywiście stanowi on godną wizytówkę telewizji. Sama prowadząca swoim ognistym temperamentem oraz niewybrednymi komentarzami zgromadziła przed ekranami telewizorów miliony Polaków, którzy z czasem przerodzili się w jej wiernych fanów.

Obecnie Magda Gessler słynie nie tylko z wyżej wymienionego programu kulinarnego – zasiada również w jury „MasterChef” i jest gwiazdą Instagrama. Jej konto obserwują tysiące Polaków, a każde zdjęcie momentalnie staje się hitem internetu. Teraz restauratorka po raz kolejny zadziwiła fanów – wstawiła zdjęcie sprzed 25 lat, na którym jest w towarzystwie niepozornego mężczyzny. Okazuje się, że obecnie on również robi zawrotną karierę w TVN.

Magda Gessler opublikowała zdjęcie z przeszłości

Zdjęcia celebrytów z lat ich młodości zawsze są sensacją dla zachwyconych fanów. Magda Gessler również odważyła się pokazać siebie w wieku 25 lat, lecz na fotografii nie jest sama. Pozuje na nim z mężczyzną, który już za kilka lat stać się miał wielką gwiazdą. Okazuje się, że bliski przyjaciel restauratorki to juror polskiej edycji programu „Top Model”, Marcin Tyszka.

– Wspomnienie 1994 roku. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka…szok? Ale tak było, teraz trochę zbzikowaliśmy…oddając się bez reszty swoim pasjom – napisała pod zdjęciem.

Fotograf również nie pozostał obojętny na publikację.

– Rok 1994… kawa z Magdą Gessler w Hotelu Bristol… pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji „U Fukiera”… tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? Lara Gessler, miałaś wtedy 5 lat – dodał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Esmeralda z najsłynniejszej telenoweli TVN ma już 50 lat. Jej nowe zdjęcia wbiją Was w ziemię


Internauci zachwyceni wyglądem młodszej Gessler sprzed lat

Zamieszczone zdjęcie zachwyciło fanów i szybko stało się hitem internetu. Zasypała je także cała lawina komentarzy, w których internauci zgodnie twierdzili, że najsłynniejsza polska restauratorka od zawsze zachwycała wyjątkową urodą, którą czaruje do dziś.

– Czarujący uśmiech był, jest i będzie. I ta iskierka w oku. Niewiele się pani zmieniła – komplementuje internauta.

– Pani Madziu, pięknie pani wygląda. Pozdrawiam z Sandomierza – dodaje kolejna osoba.

– Jak zawsze piękna, nieważne czy teraz, czy przed kilkoma laty. Cudowna pani jest i uwielbiam panią oglądać! – pisze następny.

Magda Gessler pikio.pl
Fot. Instagram/magdagessler_official

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Krystyna Pawłowicz nie lubi rozmów o swojej siostrze. Sekrety ich relacji zadziwiają

Źródło: Wprost