Gessler pokazała zdjęcie z mężczyzną sprzed 25 lat. Dzisiaj jest gwiazdą TVN

Gessler pokazała zdjęcie z mężczyzną sprzed 25 lat. Dzisiaj jest gwiazdą TVN

Magda Gessler jest najbarwniejszą polską restauratorką, która od lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zarówno przed kamerami, jak i w internecie uwielbia zaskakiwać swoich fanów, a teraz pokazała zaskakujące zdjęcie sprzed 25 lat. Pozuje na nim z niepozornym mężczyzną, który dzisiaj jest wielką gwiazdą TVN. 

Magda Gessler swoją popularność zawdzięcza programowi "Kuchenne rewolucje". Już od pierwszego odcinka format okrzyknięto hitem stacji TVN i wkrótce okazało się, że rzeczywiście stanowi on godną wizytówkę telewizji. Sama prowadząca swoim ognistym temperamentem oraz niewybrednymi komentarzami zgromadziła przed ekranami telewizorów miliony Polaków, którzy z czasem przerodzili się w jej wiernych fanów. Obecnie Magda Gessler słynie nie tylko z wyżej wymienionego programu kulinarnego - zasiada również w jury "MasterChef" i jest gwiazdą Instagrama. Jej konto obserwują tysiące Polaków, a każde zdjęcie momentalnie staje się hitem internetu. Teraz restauratorka po raz kolejny zadziwiła fanów - wstawiła zdjęcie sprzed 25 lat, na którym jest w towarzystwie niepozornego mężczyzny. Okazuje się, że obecnie on również robi zawrotną karierę w TVN.

Magda Gessler opublikowała zdjęcie z przeszłości

Zdjęcia celebrytów z lat ich młodości zawsze są sensacją dla zachwyconych fanów. Magda Gessler również odważyła się pokazać siebie w wieku 25 lat, lecz na fotografii nie jest sama. Pozuje na nim z mężczyzną, który już za kilka lat stać się miał wielką gwiazdą. Okazuje się, że bliski przyjaciel restauratorki to juror polskiej edycji programu "Top Model", Marcin Tyszka. - Wspomnienie 1994 roku. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka...szok? Ale tak było, teraz trochę zbzikowaliśmy...oddając się bez reszty swoim pasjom - napisała pod zdjęciem. Fotograf również nie pozostał obojętny na publikację. - Rok 1994... kawa z Magdą Gessler w Hotelu Bristol... pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji "U Fukiera"... tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? Lara Gessler, miałaś wtedy 5 lat - dodał.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Internauci zachwyceni wyglądem młodszej Gessler sprzed lat

Zamieszczone zdjęcie zachwyciło fanów i szybko stało się hitem internetu. Zasypała je także cała lawina komentarzy, w których internauci zgodnie twierdzili, że najsłynniejsza polska restauratorka od zawsze zachwycała wyjątkową urodą, którą czaruje do dziś. - Czarujący uśmiech był, jest i będzie. I ta iskierka w oku. Niewiele się pani zmieniła - komplementuje internauta. - Pani Madziu, pięknie pani wygląda. Pozdrawiam z Sandomierza - dodaje kolejna osoba. - Jak zawsze piękna, nieważne czy teraz, czy przed kilkoma laty. Cudowna pani jest i uwielbiam panią oglądać! - pisze następny. Magda Gessler pikio.pl Fot. Instagram/magdagessler_official ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wprost Następny artykuł