Magda Gessler
Fot. TVN
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Gessler padła ofiarą WŚCIEKŁYCH ataków za te słowa. Okazuje się, że... miała rację

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych, a zarazem kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. Kobieta zawsze głośno mówi o swoich poglądach, nawet wtedy, gdy tym samym naraża się na wiele przykrych komentarzy. Tak samo stało się i w ostatnim przypadku, kiedy to restauratorka oznajmiła, że karpia trzeba... głodzić. Wybuchła istna, medialna wojna.

Magda Gessler zabrała w ostatnim czasie głos w sprawie wigilijnych karpi. Podczas gdy w Polsce trwa dyskusja na temat humanitaryzmu w ich uśmiercaniu, a także o zakazie handlu żywą rybą, restauratorka powiedziała coś zupełnie szokującego. Coś, co wiele osób wprawiło w osłupienie. W stronę kobiety po raz kolejny posypało się wiele gorzkich słów.

Magda Gessler chce głodzić karpie. Internauci wyzywają ją od grubasów

W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi znana restauratorka zdradziła swoją recepturę na udanego karpia. Okazuje się, że aby ryba była smaczna, musi być... wygłodzona. Kobieta zachęciła do tego, aby na tydzień przez przyrządzeniem zrezygnować z karmienia karpi. - Karp jest bardzo zdrowy, kiedy się go głodzi (...) Trzeba go głodzić przez tydzień, wtedy jest naprawdę czysty i zdrowy. Kurczak czy wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. Wątroba to jest filtr. Jak karmimy się nieodpowiednim jedzeniem, to tak, jakbyśmy sobie pchali szambo do ust. W kurczaku gromadzi się wszystko, co najgorsze, chyba że nie je przez tydzień, tak jak robi się z karpiem - szokująco oznajmiła Magda Gessler. Te słowa niezwykle oburzyły miłośników zwierząt. Ich zdaniem namawianie do takich czynów to czysty brak sumienia. - Sama byś się przegłodziła przez tydzień, to by ci to na zdrowie wyszło, grubasko - to tylko jeden z wielu nieprzyjemnych komentarzy kierowanych w stronę restauratorki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Magda Gessler ma rację. Koleżanka po fachu staje w jej obronie

Jak się okazuje, gwiazda Kuchennych Rewolucji miała rację. Karp jest o wiele smaczniejszy, gdy na tydzień przed podaniem nie otrzymuje on żadnego pożywienia. Jest to kwestia oczyszczenia się ryby od wewnątrz. Opinię tę podtrzymują również inne osoby związane ze światem gastronomii. - Wygłodzony karp jest nie tyle, że zdrowy, ile po prostu smaczniejszy. Dobrze jest przegłodzić rybę przed odłowem, ale nie tylko z karpiem tak jest. Podobnie robi się ze ślimakami. Nie karmi się ich, żeby się wyczyściły - przyznała Ewa Wachowicz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP ma poważne kłopoty. To początek końca?
  2. Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko
  3. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  4. Nie macie honoru ani wstydu! Prawica OBLEŚNIE OBRAŻA Polaka, który zginął powstrzymując zamach terrorystyczny
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News