Burza dekady po odcinku popularnego show TVN! "To niesmaczne!"

Burza dekady po odcinku popularnego show TVN! "To niesmaczne!"

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN. W ostatnim czasie ogromną popularność zdobywa jednak także jej córka Lara, która wzięła udział w programie "Ameryka Express". To właśnie postawa celebrytki wywołała internetową burzę, a wielu widzów oskarżyło ją o niesmaczne zachowanie, które rzekomo nie przystoi.

Magda Gessler skupia się w ostatnim czasie przede wszystkim na prowadzeniu własnego show "Kuchenne rewolucje" oraz zasiadaniu w jury programu "MasterChef Polska". Gwiazda chętnie udziela się jednak także na portalach społecznościowych, w których często chwali się zdjęciami z ukochanymi dziećmi. Większą popularność wśród widzów jak na razie zdobyła jej córka, Lara. Cukierniczka wzięła bowiem udział w programie "Ameryka Express", do którego zaprosiła bliskiego przyjaciela. Para wspólnie próbowała zwyciężyć w osobliwym wyścigu, którego kolejne odsłony widzowie mogą oglądać co tydzień na antenie stacji TVN.

Jak Lara Gessler radzi sobie w "Ameryka Express"?

W ostatnim odcinku show większości par bardzo trudno było znaleźć transport, który za darmo zawiózłby je na wyznaczone przez twórców programu miejsce. Lara Gessler znalazła jednak na to swój własny sposób i próbowała przekonać lokalnych kierowców do zatrzymania się oraz udzielenia pomocy... wyglądem. Jak zauważyli widzowie, celebrytka miała na sobie tego dnia wyjątkowo kusy strój. - Zostawcie to blondynce. Nie wychylajcie się - powiedziała sama Gessler, którą za ową pomysłowość chwalili inni uczestnicy programu. - Jest blondynką, wysoką, ładną. No i mówi po hiszpańsku. Znakomicie. Co tu więcej dodać - stwierdził przed kamerami Zygmunt Chajzer.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci pytają, co na to Magda Gessler

Nie wszyscy widzowie zaakceptowali jednak plan córki Magdy Gessler na sukces w odcinku. Wielu internautów zaznaczało w komentarzach, że jej zachowanie było po prostu niesmaczne. "Po co w ogóle ubierała to coś, skoro i tak wszystko na wierzchu" - napisała między innymi jedna z użytkowniczek portalu społecznościowego o kombinezonie, który Lara Gessler miała tego dnia na sobie. Wtórowali jej w tym inni, twierdząc, iż "jakoś inne dziewczyny nie ubierają się i nie świecą biustem i tyłkiem". W obronie celebrytki stanęło jednak szybko grono jej najwierniejszych fanów. Zaznaczali, że Gessler ma oczywiste prawo wybierać własne ubrania i nikt nie powinien z ich powodu jej obrażać, szczególnie w wulgarny sposób. Inni dodawali także, iż nie wyobrażają sobie, żeby w wysokich temperaturach celowo ubierała się w bardziej zabudowane stroje, aby tylko uniknąć krytyki ze strony krajowej widowni. Magda Gessler Fot. "Ameryka Express" TVN Magda Gessler Fot. "Ameryka Express" TVNZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. „Jest za ostry!”
  2. Kożuchowska usłyszała zaskakującą wiadomość. Plany aktorki wywrócone do góry nogami
  3. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
Następny artykuł