Magda Gessler nie kryła oburzenia
YouTube tvnpl
Irmina Jach - 25 Października 2020

Magda Gessler nie kryła oburzenia, posypały się wyzwiska, zaczęła grozić sądem. Skandaliczne sceny poszły na żywo

Magda Gessler, która prowadziła rewolucję w jednej z restauracji na terenie Polski, nie kryła oburzenia. Posypały się wyzwiska i groźby wkroczenia na drogę sądową. Doszło do skandalicznych scen, które zostały wyemitowane na żywo. Widzowie byli w szoku, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na ekranach telewizorów.

Magda Gessler od wielu lat przemierza Polskę, by pomagać właścicielom lokali gastronomicznych, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością, w rozkręceniu obrotów. Restauratorka robi wszystko, by odwiedzane przez nią lokale mogły pochwalić się znakomitą kuchnią i niepowtarzalną atmosferę. Podczas wielu sezonów widzowie widzieli, jak nadaje świetności nawet najsłabszym knajpom. Tym razem jednak to, co zobaczyła, przerosło jej najśmielsze oczekiwania.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Magda Gessler była zbulwersowana tym, co zastała w restauracji

Magda Gessler zdecydowała się na przeprowadzenie rewolucji w restauracji Gold w Janowie pod Starogardem Gdańskim. Właścicielami lokalu są państwo Małgorzata i Waldemar, którzy otrzymali restaurację od ojca mężczyzny. Żadne z nich nigdy wcześniej nie interesowało się prowadzeniem gastronomii, dlatego Gold szybko stał się dla nich prawdziwą utarczką. Ogromny lokal generuje koszty, którym małżeństwo nie jest w stanie sprostać. Co więcej, restauracja jest ich jedynym źródłem dochodu, podczas gdy do spłacenia mają kredyt wynoszący blisko dwa miliony złotych.

Janowska restauracja nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Magda Gessler, która przybyła na miejsce, zauważyła, że sala świeci pustkami, a goście nie wybierają tego miejsca na uroczyste obiady czy kolacje. Lokal gastronomiczny szybko stał się miejscem, w którym organizowane są wyłącznie imprezy okolicznościowe, których, w czasach pandemii koronawirusa, nie ma zbyt wiele. Brak środków finansowych nie jest jednak jedynym problemem przedsiębiorczych małżonków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Okazało się, że w kuchni trwa zaogniony konflikt pomiędzy dwiema kucharkami. Pracownicy, w rozmowach z prowadzącą "Kuchenne rewolucje" nie kryli oburzenia zachowaniem młodszej z pań. Według nich kobieta nierzadko wyżywa się na starszej koleżance i odnosi się do niej w bardzo ordynarny sposób. Nierzadko padają wyzwiska, które są słyszalne nawet na sali, w której goście spożywają zamówione posiłki. Magda Gessler nie miała wyboru, musiała interweniować.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie ukrywała, że jedzenie, które zaserwowali jej kelnerzy, jest dramatycznie złe. Magda Gessler z trudem przełykała każdy kęs. To jednak skargi, które usłyszała od pracowników obsługi, wzbudziły największe oburzenie gwiazdy TVN. Nie mogła uwierzyć, że w zakładzie pracy dochodzi do takich scen. Okazało się, że młoda kucharka, pani Sylwia, nie kryje nienawiści wobec starszej koleżanki, pani Krystyny.

- Pani Sylwia jest ciężką osobą do pracy. Ma bardzo złe zdanie na temat pani Krystyny. Obraża ją, nie powiem w jaki sposób. Przeklina przy gościach. Ma się za najważniejszą tutaj, że dzięki niej wszystko idzie, a nie idzie nic. Zero szacunku do nas, do pani Krysi. Między nimi jest 20 lat różnicy, a ona potrafi się do niej odezwać: "ruda s*ka", "szm*ta" - opowiadała jedna z kelnerek

Magda Gessler nie kryła oburzenia i natychmiast rozpoczęła dyskusję z ordynarną kucharką. Pani Sylwia, zapytana o to, dlaczego traktuje w taki sposób współpracowników, odpowiedziała, że bywa wybuchowa i w stresujących momentach nie jest w stanie powstrzymać gwałtownych emocji. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" przypomniała jej, że podobne zachowanie jest podstawą do postępowania sądowego, które może skutkować poważnymi konsekwencjami.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

- Sąd jest za takie zachowanie, wiesz? Przeczytaj sobie kodeks karny. A są świadkowie. Jakąś przyjemność ci to sprawia? Wyżywasz się? Panienko, czego panience brak, kasy? Czemu jesteś taka wściekła? Masz teraz taki "start zero", żeby pokazać, że jesteś kimś innym, niż wszyscy tutaj mówią - mówiła wzburzona Magda Gessler.

Pani Sylwia natychmiast przeprosiła panią Krystynę, sugerując jednak, że koleżanka również nie pozostaje bez winy. Nie spodobało się to gwieździe TVN, która natychmiast zganiła kucharkę i nakazała jej skupienie się na rozwijaniu umiejętności zawodowych.

- Może ty będziesz głucha, co? I zaczniesz pokazywać, że umiesz gotować. Po prostu daj spokój! Czas, który poświęcasz na niszczenie jej, to jest czas, który tracisz na budowanie siebie - oznajmiła Magda Gessler.

Konfrontacja sprawiła, że atmosfera w restauracji nieco się oczyściła. Zespół wziął się do ciężkiej pracy, która zaowocowała przemianą Gold-a w Gospodę Chałupka. Goście, którzy zjawili się na finałowej kolacji, nie kryli zachwytów. Niestety, tuż po zakończeniu zdjęć do programu "Kuchenne rewolucje", pani Krystyna zdecydowała się na porzucenie pracy w lokalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  3. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  4. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  5. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  6. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  7. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  8. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News