Magda Gessler przekazała fanom smutną prawdę. Chodzi o koronawirusa, nie jest dobrze

Magda Gessler przekazała fanom smutną prawdę. Chodzi o koronawirusa, nie jest dobrze Źródło: instagram magdagessler_official

Magda Gessler podzieliła się z fanami niezwykle smutną prawdą odnośnie do sytuacji związanej z kornawirusem. Pojawiło się wiele gorzkich słów.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce, która w mediach społecznościowych dzieli się z Polakami niezwykle ważnymi słowami. Gwiazda podzieliła się smutną prawdą na temat tego, co obecnie ma miejsce w kraju. 

W obliczu zagrożenia Magda Gessler ma dla wszystkich ważną wiadomość

Koronawirus zmienił życie wielu Polaków. Magda Gessler nieustannie obserwuje to, co dzieje się w kraju i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Gwiazda nie może zrozumieć, czemu wielu Polków zachowuje się tak nieodpowiedzialne w obecnych czasach. Słowa, które Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych, nie napawają optymizmem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Magda Gessler podzieliła się z fanami ważnymi słowami

W mediach społecznościowych pojawiło się zdanie znanej restauratorki na temat tego, co obecnie dzieje się w Polsce.

- Trudno na to patrzeć !!!! Powtarzamy model włoski ... kochani@opanujcie się ... miałam wrażenie ze#izolacja jest zrozumianym hasłem przez wszystkich ... : schizofrenia .. jedni siedzą jak zaklęci wdowach , separując się !!! A inni świętują czas ZRAZY wraz dziećmi nad Wisła w w parkach .., ci którzy musza korzystać z transportu publicznego przez zamoknięciu absurdalne metra leżą na sobie ja Sledzie w autobusach@i tramwajach ... co na to rząd ? - drży z niepokoju Magda Gessler. 

Zaniepokojona restauratorka napisała o karach, które zostały wprowadzone w innych krajach, które powinny być przyznawane także w Polsce. 

- Kary za brak izolacji przeznaczone powinny być na maski i respiratory ludzie nie powinni wychodzić z domów .. patrz Hiszpania .. za późno ale wprowadzili ten zakaz .. 60 euro za jedna niesubordynacje - dodaje Magda Gessler.

Na koniec postu Magda Gessler apeluje do Polaków, by weszli na jej stronę na Facebooku i podpisali niezwykle ważną petycję. Polska restauratorka błaga wszystkich o rozsądek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: rząd zmienia prawo, ale tylko na 5 dni. Już od jutra nowe przepisy

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

- Proszę wejdźcie na mój fb tam są konkrety ‼️‼️‼️‼️to ważne info i petycja do wszystkich nas o społeczna odpowiedzialność przeczytajcie .. wysyłajcie zdjęcia skupisk ludzkich bez twarzy.. bbb was o to proszę ... zróbmy to dla naszych dzieci - apeluje do Polaków Magda Gessler. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Trudno na to patrzeć !!!! Powtarzamy model włoski ... kochani@opanujcie sie ... miałam wrażenie ze#izolacja jest zrozumianym hasłem przez wszystkich ... : schizofrenia .. jedni siedzą jak zaklęci wdowach , separując sie !!! A inni świętują czas ZRAZY wraz dziećmi nad Wisła w w parkach .., ci którzy musza korzystać z transportu publicznego przez zamoknięciu absurdalne metra leżą na sobie ja Sledzie w autobusach@i tramwajach ... co na to rząd ? Kary za brak izolacji przeznaczone powinny byc na maski i respiratory ludzie nie powinni wychodzić z domów .. patrz Hiszpania .. za późno ale wprowadzili ten zakaz .. 60 euro za jedna niesubordynacje ..👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥⭐️👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥prosze wejdźcie na moj fb tam sa konkrety ‼️‼️‼️‼️towazne info i petycja do wszystkich nas o społeczna odpowiedzialność 🟥przeczytajcie .. wysyłajcie zdjęcia skupisk ludzkich bez twarzy.. bbb was o to prosze ... zróbmy to dla naszych dzieci#mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa
  4. Prawda o zmarłej na koronawirusa 37-latce wyszła na jaw. Zataiła kluczowe informacje, 100 osób w kwarantannie
  5. Wybuch w południowej Polsce, są ofiary śmiertelne. Porażająca prawda na temat tragedii wyszła na jaw

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News