Córka Gessler pokazała zdjęcie ze swoim ojcem. Przy okazji na jaw wyszła tajemnica związku Magdy z mężczyzną

Córka Gessler pokazała zdjęcie ze swoim ojcem. Przy okazji na jaw wyszła tajemnica związku Magdy z mężczyzną Źródło: Screen/ Instagram/ @lara_gessler

Magda Gessler to królowa telewizji, a kultowe "Kuchenne rewolucje" TVN z jej udziałem nieprzerwanie zbierają przed odbiornikami miliony telewidzów. Ostatnio coraz większą popularność zyskuje także córka restauratorki, Lara, która teraz pokazała zdjęcie z ojcem.

Magda Gessler jest jedną z największych osobowości, nie tylko świata kulinarnego, lecz także telewizyjnego. Kto wie, czy właśnie występy w "Kuchennych rewolucjach", które nierzadko zamieniają się w jednoosobowe show, nie przyniosło jej największej sławy. Gessler zyskała sławę osoby charakternej, dominującej. Tak też wspomina matkę Lara Gessler. 

Magda Gessler miała mało czasu dla córki. Wszystko przez pracę

To właśnie o Magdę Gessler jest zazwyczaj pytana Lara. W końcu jest córką słynnej restauratorki, jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. To ciekawe, że zupełnie w cieniu pozostaje natomiast ojciec Lary, który pochodzi z rodu wybitnych restauratorów. Piotr Gessler jest jedną z najważniejszych osób w branży restauracyjnej, choć w Polsce nie cieszy się szczególną rozpoznawalnością. 

Piotr był drugim mężem Magdy, która wcześniej związana była z Volkhartem Müllerem, madryckim korespondentem gazety "Der Spiegel". Dzięki ślubowi z Piotrem, Magdzie przypadła słynna restauracja "U Fukiera" w Warszawie. Teraz lokal jest głównie kojarzony właśnie z nią, Piotr Gessler natomiast został w cieniu.

To właśnie po otrzymaniu "Fiukiera" Magda Gessler zaczęła poświęcać się biznesowi restauracyjnemu. Jak sama przyznała w rozmowie z "Grazią", w tamtym okresie miała, z powodów zawodowych, bardzo mało czasu - niestety, także dla córki. Tak samo ten okres dzieciństwa wspomina Lara. Cukierniczka wyjawiła skrywany sekret - od 9. roku życia mieszkała z ojcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lara Gessler pod opieką ojca. "Dbał o domowe ognisko"

To właśnie Piotr Gessler odpowiadał za dom i wychowanie córki.

- Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz - opowiadała Lara w agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Przyznała, że z matką miała trudniejszy kontakt, niż z ojcem.

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Dobre relacje z ojcem nie wygasły. Niedawno Lara Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z ojcem. Razem biorą udział w projekcie dla fundacji Rak'n'Rol.

- Tata - opisała po prostu fotografię, co podkreśla, że wciąż są blisko.

Źródło: Screen/ Instagram/ @lara_gessler

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł