Magda Gessler bierze w obronę osoby LGBT. "To nie jest żadna tęczowa zaraza"

Magda Gessler bierze w obronę osoby LGBT. "To nie jest żadna tęczowa zaraza" Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler nie kryje się ze swoimi poglądami. Zawsze bezpośrednio mówi to, co myśli, nawet jeśli wypowiada się na kontrowersyjne tematy. Jej wypowiedź na temat osób homoseksualnych i środowiska LGBT z pewnością sprawi, ze zyska wśród nich wielu sympatyków.

kocha ludzi. Każdy, kto widział choć jeden odcinek "Kuchennych rewolucji" dobrze o tym wie. Restauratorka sama wielokrotnie podkreślała, że aby prowadzić dobry lokal, trzeba lubić innych, bo bez tego całe przedsięwzięcie nie ma racji bytu. Ponadto, grono swoich fanów w mediach społecznościowych nazwała Zakonem Miłości. Okazuje się, że to nie są puste słowa, a gwiazda TVN ma w sobie wiele tolerancji.

Magda Gessler o LGBT. Nie zgadza się z Jędraszewskim

W czasie obchodów tegorocznej rocznicy Powstanie Warszawskiego uwagę wszystkich przykuło kazanie arcybiskupa Jędraszewskiego, który zdecydował się na porównanie osób związanych ze środowiskiem LGBT z komunistami. Jednych nazwał czerwoną zarazą, a drugich tęczową. Słowa duchownego wywołały ogromne poruszenie wśród Polaków. Mało kto chciał pozostać obojętny na tak ostre słowa. Wielu celebrytów także postanowiło zabrać głos.

Była wśród nich Magda Gessler, która do tej pory raczej nie wypowiadała się w sprawach tak drażliwych. Najwidoczniej jednak atak na tę grupę społeczną wyjątkowo dotknął restauratorkę, która postanowiła powiedzieć, co sama myśli o takich osobach. Zdecydowanie nie zgadza się z kapłanem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"To nie jest żadna tęczowa zaraza". Gwiazda TVN zdecydowanie o LGBT

Postępowa i serdeczna Magda Gessler zaskoczyłaby chyba wszystkich swoich wielbicieli, gdyby okazało się, że nie akceptuje osób o odmiennej orientacji seksualnej. Celebrytka jednak nie zawiodła swoich fanów. Pokazała, że kocha wszystkich ludzi bez wyjątku, a do tego potrafi zachować otwartość mimo swojego wieku. Swoje przekonania zaprezentowała udostępniając zdjęcie jednopłciowej pary w czułej sytuacji z wiele mówiącym podpisem.

- Otwarci, kochający siebie i innych ludzi. To nie jest żadna zaraza tęczowa - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

 Jak widać dla gwiazdy TVN liczy się prawdziwe uczucie łączące dwoje ludzi, a nie ich płeć. Co więcej, tak szczere i piękne więzi nie są dla niej żadnej zarazą. Za takie podejście, skupione na miłości, pokochały ją miliony telewidzów. Można założyć, że po tych słowach zyska jeszcze więcej sympatyków, zwłaszcza wśród osób związanych z LGBT.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ofiarą hejtu internautów. Nie zostawili na niej suchej nitki. W jej obronie stanęła znana gwiazda
  2. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Instagram

Następny artykuł