Magda Gessler zamieściła nowe zdjęcie.
Instagram magdagessler_official
Jakub Kossakowski - 16 Maja 2020

Zdjęcie Magdy Gessler na kwarantannie obiegło sieć. Ciężko uwierzyć, widok mówi sam za siebie

Nie da się ukryć, że mało która gwiazda jest tak aktywna w mediach społecznościowych jak Magda Gessler. Popularna restauratorka kilka razy dziennie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, które docierają do ogromnej liczby osób. Tym razem internauci zauważyli coś, co wywołało u nich zaskoczenie.

Podobnie jak wiele innych osób, Magda Gessler w trakcie pandemii musi znosić trudy kwarantanny. Ostatnie zdjęcie doskonale pokazuje, jaki wpływ na restauratorkę ma domowa izolacja. Niektórzy nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Msza święta jest dla wielu PolakówOd dziś wchodzą w życie istotne zasady. Dotyczą tysięcy PolakówCzytaj dalej

Fanom restauratorki nie mogło to umknąć

Niedawno informowaliśmy o tym, jakie zarobki ma Magda Gessler w trakcie pandemii. Restauratorka nie daje jednak o sobie zapomnieć. Jej fani na bieżąco mogą obserwować życie codzienne gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia zamieszczanie na Instagramie spotykają się z niezwykle ciepłym odbiorem. Wszystko za sprawą pozytywnej energii, która z nich emanuje. Jednak na jednej z ostatnich fotografii Magda Gessler ewidentnie wygląda inaczej. Fani nie mogli przejść obok tego obojętnie.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Jastrząb Post, Magda Gessler podczas pandemii musiała zrezygnować ze spotkań z bliskimi, dla których uwielbiała gotować. Restauratorka przebywa samotnie w swoim domu pod Warszawą. Ta izolacja w znacznym stopniu na nią wpłynęła. Zdjęcie mówi samo za siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubNajsmutniejszy ślub w historii, ciężko powstrzymać łzy. Planowali go 2 tygodnie, małżeństwem byli 3 dniCzytaj dalej

Jak Magda Gessler znosi domową izolację?

Jak donosi portal Jastrząb Post, Magda Gessler nie ma motywacji do gotowania. Zazwyczaj wiązało się to z biesiadowaniem przy jednym stole z najbliższymi. Pandemia sprawiła, że tego typu atrakcje stały się niemożliwe. W związku z tym restauratorka je tylko tyle, ile jest jej niezbędne do funkcjonowania.

- Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe - powiedziała Magda Gessler, przytaczana przez portal Jastrząb Post.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje 16-letni aktor. Mama podała porażającą przyczynę śmierci, ostrzeżenie dla rodziców i dzieci

2. Fryzjer mimo zakazu nielegalnie strzygł klientów. Szybko pożałowali

Potwierdzeniem tych słów jest zdjęcie, które gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" zamieściła niedawno na Instagramie. Metamorfoza od razu została zauważona przez fanów restauratorki. Magda Gessler otrzymała od nich całą masę komentarzy. Nie da się ukryć, że straciła na wadze. Jednak uśmiech, który możemy dostrzec na fotografii wygląda jakby skrywał pewien smutek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czynności, od których lepiej nie zaczynać dnia. Potrafią popsuć nam samopoczucie oraz są niekorzystne dla zdrowia
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Jednej rzeczy w filmie Sekielskich nie było. Właśnie ujawniono nowe dowody ws. biskupa Janiaka
  4. Czym jest choroba PIMS-TS, która atakuje dzieci razem z koronawirusem? Wiadomo, jak rozpoznać objawy
  5. TVP nagle przekazało niewiarygodną wiadomość. Ciężko w to uwierzyć, totalne zaskoczenie
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Triki sprzątaczek są niezwykle proste.Bajecznie proste triki najlepszych sprzątaczek. Są niebywale proste i skuteczne, przy numerze 10 trudno nie osiągnąć pełni zachwytuCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News