Dawid Kwiatkowski został wyproszony z restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler. Wszystko przez kuriozalny zakaz, nie może się z nim pogodzić

Dawid Kwiatkowski został wyproszony z restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler. Wszystko przez kuriozalny zakaz, nie może się z nim pogodzić Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji w Warszawie. Do jednego z lokali wybrał się Dawid Kwiatkowski wraz ze swoim psem, ale nie udało mu się przekroczyć nawet jego progu. Został wyproszony, a całą sytuację opisał na Instagramie.

Magda Gessler znajdzie się teraz na świeczniku - Dawid Kwiatkowski dokładnie opisał, co spotkało go w restauracji gwiazdy, "Polce". Nie zgodził się z takim traktowaniem, ponieważ do tej pory celebrytka uważana była za głośną zwolenniczkę obecności zwierząt w restauracji.

Magda Gessler w swojej restauracji ma surowe zasady

Znany polski piosenkarz, Dawid Kwiatkowski, nie bał się nagłośnić tego, co spotkało go w restauracji Magdy Gessler. Pewnego dnia zdecydował się wybrać na obiad do jednego z warszawskich lokali należących do restauratorki . Padło na "Polkę" na Starym Mieście. Artysta nie był jednak sam.

Dawidowi Kwiatkowskiemu towarzyszył ukochany pies. Uroczy buldożek okazał się dla personelu restauracji przeszkodą nie do przejścia. Piosenkarz został wyproszony i słyszał, że "To jest restauracja, tu nie wolno z psami". Ogromnie go to zdziwiło, ponieważ był przekonany, że może wejść do lokalu Magdy Gessler z pupilem. Podzielił się swoim przykrym przeżyciem na Instagramie i wytłumaczył, że restauratorka słynie z tego, że w "Kuchennych rewolucjach" jest wyczulona na to, czy czworonóg może towarzyszyć przy posiłku. Rzekomo jest zwolenniczką takich rozwiązań, jednak nie stosuje ich u siebie.

Restauratorka zachęca innych, by zezwalali na obecność psów w lokalach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze z portalu Plejada skontaktowali się z restauracją i spytali o to, dlaczego Dawid Kwiatkowski nie mógł wejść do lokalu z psem. Dowiedzieli się, że "taka jest polityka restauracji". Potem podjęli też próbę skontaktowania się z Magdą Gessler, by sama skomentowała zajście, lecz na razie nie odpowiedziała. Internauci zaczęli nazywać restauratorkę hipokrytką, ponieważ wymaga, by inne restauracje wpuszczały do wnętrza zwierzęta, a sama tego nie zabrania.

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowny wiatr, zerwane dachy, powalone drzewa

Przypomnijmy, że Magda Gessler kiedyś oburzyła się, kiedy jedna z restauracji po rewolucjach zakazała wstępu jednej ze swoich klientek, która była z psem. Z kolei w restauracji "U Fukiera" zdarzało się, że psy gwiazd TVN jadły prosto z talerzy.

- To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą, jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie‼️ - napisała wtedy na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News