Magda Gessler błaga wszystkich Polaków. "Nie róbcie niczego wbrew tej informacji!"

Magda Gessler błaga wszystkich Polaków. "Nie róbcie niczego wbrew tej informacji!" Źródło: Instagram / Magda Gessler

Magda Gessler prosi fanów, aby mieli się na baczności. Tajemniczy wpis restauratorki wywołał falę komentarzy. Przerażeni internauci obiecują zastosować się do prośby Gessler. Jeśli tego nie zrobią, może stać im się coś bardzo złego. Konsekwencje lekkomyślności mogą być opłakane.

Magda Gessler przestrzega swoich fanów przed tym, co wkrótce może się wydarzyć. Prosi ich, aby zgodnie z informacją, którą im przekazała, mieli się na baczności. Nadciąga bardzo trudny czas, dlatego nie wolno bagatelizować próśb gwiazdy. Gessler błaga, a roztropni fani przekazują udzieloną przez nią informację dalej.

Magda Gessler prosi fanów, aby postępowali zgodnie z komunikatem

Pogoda w Polsce jest ostatnimi czasy bardzo trudna. Nikt nie spodziewał się, że upały będą tak dotkliwe dla mieszkańców naszego kraju. Temperatura gdzieniegdzie sięga nawet 34 stopni Celsjusza. Pojawiają się udary, które przytrafiają się głównie starszym ludziom. Klimatyzacja w miejscach pracy niemal całodobowo pracuje na najwyższych obrotach. Chciałoby się, aby stan ten jak najszybciej minął. Z nadzieją Polacy wyczekują komunikatów od meteorologów, którzy w końcu poinformują, że koniec upałów nadchodzi i będzie tylko lepiej.

Niestety - nie będzie. Najnowszy komunikat od RBC nie wygląda zbyt optymistycznie. Jego treść brzmi bardzo źle. Do upałów dołączą "burze, silne wiatry i grad". O nadchodzących pogodowych anomaliach dowiedzieliśmy się od Magdy Gessler, która opublikowała komunikat RCB na swoim funpage'u. Ostrzegła swój "Zakon miłości", który wiernie posłuchał swojej "wielebnej".

 - Też dostaliście taki sms? Błagam was, nie róbcie niczego wbrew tej informacji! Kocham was i nie chcę, żeby wam się coś stało - napisała na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do opisu Magda Gessler udostępniła zdjęcie komunikatu od RCB.

 - Uwaga! Po południu i w nocy (13/06) silny wiatr, burze i grad. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Nie chowaj się pod drzewami. Jeżeli możesz, zostać w domu - brzmi informacja.

Jak donosi Radio ZET informacja dotyczy kilku polskich województw. M.in. łódzkiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, małopolskiego, wielkopolskiego, podlaskiego, lubelskiego i śląskiego. Burza pojawi się także w stolicy.

Fot. Facebook / Magda Gessler

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu