Magda Gessler skrytykowała Edytę Górniak
Instagram.com magdagessler_official
Monika Majko - 12 Listopada 2020

Gessler nie zostawiła na Górniak suchej nitki. Odpowiedź piosenkarki jest maksymalnie niesmaczna

Magda Gessler skomentowała niedawne nagranie Edyty Górniak, które wywołało prawdziwą burzę w sieci. Restauratorka nie zostawiła na piosenkarce suchej nitki. Jej odpowiedź powala.

Magda Gessler nie mogła milczeć, słynna restauratorka w ostrych słowach skrytykowała Edytę Górniak. Odpowiedź piosenkarki zszokowała wiele osób, tego się po niej nie spodziewali. Jej niedawne nagranie wywołało prawdziwą burzę w sieci.

Magda Gessler skrytykowała Edytę Górniak

Edyta Górniak trafiła niedawno na medialny świecznik w związku ze swoimi kontrowersyjnymi przemyśleniami, dotyczącymi pandemii koronawirusa. Piosenkarka kilka dni temu poprowadziła na swoim Instagramie live chat z obserwatorami, gdzie dzieliła się teoriami spiskowymi na temat COVID-19.

Według piosenkarki, za całą pandemią stoi Bill Gates, a na ochronę przed koronawirusem gwiazda poleciła obserwatorom witaminy i oregano. Ku oburzeniu wielu osób artystka dodała również, że według niej w szpitalach leżą statyści, a nie pacjenci z COVID-19.

Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaZacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Zaskakujące "mądrości" gwiazdy szybko obiegły sieć i spotkały się z ogromną krytyką, zarówno zwykłych internautów, jak i środowisk lekarskich, naukowców oraz publicystów. Słowa Edyty Górniak nie znalazły poklasku również wśród kolegów z rodzimego show biznesu.

- Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w "spektaklu" chorzy na COVID-19.Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, które odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią! - skomentował słowa Edyty Górniak były minister transportu Jerzy Polaczek, który zmaga się z zakażeniem COVID-19 od połowy października.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Magda Gessler ostro zareagowała na słowa popularnej wokalistki

Do szokujących informacji przekazanych przez Edytę Górniak odniosła się m.in. gwiazda stacji TVN Magda Gessler. Słynna restauratorka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym w kilku ostrych słowach krytykuje piosenkarkę, którą określiła mianem "ignorantki".

- Fałszujesz koleżanko - zawyrokowała Magda Gessler.

Dzisiaj grzeje:

1. Do późnych godzin tłumy stały i skandowały pod kurią. Domagały się sprawiedliwości, chodzi o kardynała Dziwisza

2. TVP podało do wiadomości druzgocący komunikat. Niestety, nie żyje, jego brat zabrał głos „mój kochany brat odszedł z naszego świata”

3. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy

Edyta Górniak błyskawicznie zareagowała na krytykę ze strony prowadzącej program "Kuchenne rewolucje". W jej instagramowej relacji pojawiła się odpowiedź, odnosząca się do słów Magdy Gessler. Wiele osób było zszokowanych tą ostrą wymianą zdań. Szczególne zniesmaczenie może budzić podprogowe odniesienie do tuszy restauratorki.

- Oops. Słowa wagi ciężkiej. Warto Magdaleno oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony- napisała Edyta Górniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wchodząc do Biedronki, można się nieźle zdziwić. Za 20 złotych nasz pupil będzie w siódmym niebie
  2. Wielki sekret Roberta Lewandowskiego wyszedł na jaw po latach. Ojciec powiedział mu jedną rzecz, miał rację
  3. Wykryto nieprawidłowości w intratnym interesie Tadeusza Rydzyka, w akcji prokuratura. Reakcja służb jest zaskakująca
  4. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  5. Grób legendy TVP doszczętnie zniszczony, trudno znaleźć go na cmentarzu. Bardzo przykry widok
  6. Podwyżki cen prądu coraz bliżej? Rząd od stycznia wprowadzi dodatkową opłatę
  7. Spanie i wstawanie dużo łatwiejsze z ofertą Lidla. Twoje życie na kwarantannie nie będzie takie samo
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plotek/Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News