Niepokojące rzeczy dzieją się z Magdą Gessler? Fani zauważyli je na ostatnim zdjęciu, które wrzuciła do sieci

Niepokojące rzeczy dzieją się z Magdą Gessler? Fani zauważyli je na ostatnim zdjęciu, które wrzuciła do sieci Źródło: magdagessler_official Instagram.com

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda TVN-u. Jej program co sezon przyciąga przed telewizory miliony Polaków, którzy pokochali jej styl oraz barwną osobowość. Pozostająca w ciągłym kontakcie z fanami restauratorka jakiś czas temu dała im wiele powodów do niepokoju. Wystarczyło wrzucenie jednego zdjęcia.

Magda Gessler należy do jednych z bardziej aktywnych w mediach społecznościowych polskich gwiazd. Jej poczynania w sieci śledzi ponad milion osób, a to co mogą zobaczyć dotyczy zarówno kulis pracy na planach filmowych, kuchni czy czasu wolnego, gdy restauratorka oddaje się relaksowi lub spędza czas z rodziną. Ostatnio spore wzburzenie w sieci wywołało jedno z udostępnionych przez nią zdjęć. Czy z Magdą Gessler dzieję się niepokojące rzeczy?

Magda Gessler to prawdziwa diwa polskich mediów społecznościowych

Magda Gessler charakteryzuje się nie tylko burzą blond włosów oraz twardym i nieugiętym charakterem, który pomógł jej odnieść sukces. Wszyscy śledzący nawet w najmniejszym stopniu jej poczynania w sieci wiedzą, jak niesamowicie niecodziennym językiem posługuje się najsłynniejsza polska restauratorka. Wypowiedzi nieraz wydają nie nieskładne, a skracane słowa wywołują zamieszanie w ogólnym odbiorze jej komunikatów. Wydaje się jednak, iż Magda Gessler nie ma zamiaru zmieniać ani swojego stylu pisania, ani uważniej redagować publikowane treści. Choć być może po wywołaniu tak głośnej dyskusji zastanowi się nad tym. Ostatnio jednak to nie jej słowa, a wygląd sprawił, że fani zostali zaniepokojeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wrzuciła do sieci selfie, nie spodziewała się takiego obioru

Na fotografii, którą Magda Gessler zamieściła na swoim Instagramie, widać w kadrze jedynie ją. Zdjęcie jest zrobione z bardzo bliskiej odległości, ale uwagę internautów przykuły oczy oraz jakby nieobecny wzrok restauratorki. Zaczęto sugerować, że niezbyt korzystne w ich opinii selfie zostało zamieszczone  w momencie, gdy restauratorka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Jeden z fanów zdecydował się nawet ułożyć zabawną rymowankę związaną z tymi przypuszczeniami.

- Oj, Magdaleno, coś ty w nocy piła, coś ty nad ranem robiła. Twe loki są niczym pełzające smoki, a twe oczęta jakby żubrówka pękła - można było przeczytać pod zdjęciem. Magda Gessler chociaż początkowo nie komentowała sytuacji, zdecydowała się dodać znaczący opis.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu na TVP. Policja nie daje już nadziei

2. Sprawdzają, czy klienci noszą maseczki. Policyjne kontrole pod galeriami handlowymi

Odniosła się do komentarzy pod swoim adresem

- Komentarze są... b nie na miejscu .., ja jestem wściekła .... jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego .. ... odrobina wyobraźnia pozytywnego myślenia [przyp. red. - pisownia oryginalna] - napisała pod zdjęciem Magda Gessler. Mimo wszystko mamy nadzieję, że restauratorka w pełni zdrowia oraz w dobrym humorze oczekuje na narodziny dziecka Lary i zostania babcią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  2. Polskie media podały najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
  3. Skandal na pogrzebie. Żałobnicy wstrząśnięci zachowaniem księdza Bogdana
  4. Łukasz Szumowski chce znieść kolejne zakazy. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni
  5. Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu
  6. TVN przekazał Polakom pilną wiadomość. Będzie źle, każą się zabezpieczyć

Źródło: Popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News