Niewyobrażalna krytyka pod adresem Magdy Gessler. Na opublikowanym nagraniu robi coś niewybaczalnego

Niewyobrażalna krytyka pod adresem Magdy Gessler. Na opublikowanym nagraniu robi coś niewybaczalnego Źródło: magdagessler_official Instagram.com

Magda Gessler rozkochała osobie Polaków. Najbardziej znana kucharka w kraju tym razem jednak znalazła się w ogniu krytyki. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, przez które gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" może mieć kłopoty. Sprawa nie wydawała się zapewne w oczach gwiazdy TVN poważna, jednak fani zwrócili jej uwagę na istotny szczegół, który koniec końców może uratować życie.

Magda Gessler przez lata zmieniła to jak postrzegamy gastronomię i zwiększyła nasze oczekiwania względem otrzymywanych w restauracjach czy barach dań. Tym razem jednak to nie jej kulinarna twórczość oraz umiejętność podniesienia z ruiny upadających biznesów sprawiła, że kucharka dusz znalazła się na ustach wszystkich. Poszło o coś zupełnie innego. 

Magda Gessler uwielbia siłę mediów społecznościowych

Magda Gessler jest szalenie aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagram oraz Facebook codziennie przyjmują kolejne zdjęcia oraz filmy kolorowej kucharki. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" bardzo docenia bezpośredni kontakt, jaki ma ze swoimi fanami. Chociaż wielokrotnie wrzucała konsternujące fotografie, to nie ulega wątpliwości, iż nie każdy może pochwalić się ponad milionem obserwujących na Instagramie.

Tak wielka popularność niesie ze sobą również większą szanse na skrytykowanie przez osoby skrywające się pod drugiej stronie ekranu. Magda Gessler właśnie sobie o tym przypomniała. Fani wytknęli jej, że lekceważy przepisy prawa, zdradziło ją udostępnione nagranie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler wstawiła do sieci nagranie i momentalnie znalazła się w ogniu krytyki

Magda Gessler nie spodziewała się zapewne, że nagranie, gdzie prezentuje swoją taneczną podróż autem, wywoła tak wielkie poruszenie. Fani chociaż zachwyceni podejście restauratorki do życia są zaniepokojeni jej zachowaniem. Ponoć to nie pierwszy raz, gdy gwiazda TVN-u rezygnuje z zapinania pasów. Gwarantują one bezpieczeństwo i trudno zrozumieć dlaczego Magda Gessler świadomie z nich rezygnuje. 

- Pani nigdy nie zapina pasów. Przypominam, że pasażerów - nawet tych jadących z tyłu - ten obowiązek też dotyczy. No, chyba że z przyczyn medycznych jest Pani zwolniona - przeczytać można pod postem na fanpage'u prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Takie zachowanie jest bardzo niebezpieczne i w razie ewentualnego zdarzenia może spowodować dużo groźniejsze skutki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana już od dzisiaj w całej Polsce. Rząd podjął decyzję, nie ma odwrotu

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje wybitny polski artysta, ogromna strata

Dobry humor praktycznie nigdy jej nie opuszcza

Magda Gessler słynie z ciętego języka oraz tego, iż chętnie wdaje się w różnego typu dyskusje z fanami w komentarzach. Tym razem próżno jednak szukać odpowiedzi restauratorki w związku z zarzutami o niezapinanie pasów w czasie odbywanych podróży, a tych przecież Magda Gessler w ciągu roku ma całkiem sporo.

W trakcie kręcenia nowych odcinków "Kuchennych rewolucji" i konieczności powrotu na plan "Masterchefa" restauratorka bardzo dużo czasu spędza na polskich drogach. Mamy nadzieję, że brak pasów na nagraniu to tylko chwilowy zabieg, aby lepiej zaprezentować stylizację.

Źródło: magdagessler_official / Instagram

Źródło: magdagessler_official / Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymał
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. Katastrofa awionetki z dwójką dorosłych i dzieckiem. TVP przekazał dramatyczne informacje
  4. Porażające dane wyciekły z Ministerstwa Zdrowia. Ciężko uwierzyć na co wydali fortunę
  5. Nagle usłyszeli głośny huk, po nim okropny krzyk. Nie żyje jedna osoba, kilka jest poważnie rannych
  6. Stanisława Celińska po latach dowiedziała się zatrważającej prawdy. "Od lat mnie truły"

Źródło: Magda Gessler / Facebook.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News