Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy

Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy Źródło: Instagram / Magda Gessler

Magda Gessler kilka lat temu przeprowadziła swoją kuchenną rewolucję w lokalu w Bukowinie Tatrzańskiej. Jakiś czas temu po drugiej stronie ulicy gwiazda zdecydowała się otworzyć własną restaurację. Wielu mieszkańców jest tym faktem oburzonych.

Magda Gessler gościła ponad siedem lat temu w restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej, którą zdecydowała się przemienić w karczmę "Kiełbacha i Korale". Po jakimś czasie, tuż po drugiej stronie ulicy, gwiazda otworzyła własne "Schronisko Smaków", firmowane gigantycznym napisem "Restauracja Magdy Gessler".

Magda Gessler i awantura w Bukowinie Tatrzańskiej

Miejscowi zwracają uwagę na fakt, iż celebrytka odbiera obecnie gości lokalowi, w którym sama przeprowadziła swą kuchenną rewolucję. Przypominają też, że gdy Gessler wróciła do "Kiełbachy i Korali" w ramach programu "Kuchenne rewolucje: Powroty", aby skontrolować lokal, wcale nie oceniła go dobrze. Jakiś czas po tym, sama zdecydowała się na otwarcie własnej restauracji w okolicy.

Sprawy nie chcą komentować właściciele karczmy. Z redakcją naTemat porozmawiał za to menadżer "Schroniska Smaków", Kamil Sakałus, który nie widzi w tej sytuacji niczego, co mogłoby wydawać się niewłaściwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego. (...) To jest tak, jakby po jednej stronie ulicy stał Kaufland, a po drugiej Lidl. To są sklepy należące do jednego koncernu spożywczego. Każdy ma swoich klientów. Ja to tak widzę. (...) Przekładając to na restauracje - jak klient będzie chciał iść na żurek, pójdzie do karczmy. Jak będzie chciał zjeść amerykańskiego ribeye'a, przyjdzie tutaj - stwierdził Sakałus dla naTemat.

- Czasem klienci o to pytają. Ale to dwa zupełnie inne lokale. Tamten to karczma, typowo góralska, z góralską kuchnią. My mamy kuchnię bardziej nowoczesną, droższą, bardziej ekskluzywną. (...) Nikt nie wchodzi sobie w paradę, nie ma żadnego konfliktu - szyb sobie nie wybijamy. Oni mają całe, my też - dodał menadżer.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Wiele negatywnych opinii na temat restauratorki

Jak donosi naTemat, wielu lokalnych mieszkańców stanowczo krytykuje Gessler za tę biznesową decyzję. Twierdzą bowiem, że otwarcie restauracji w takim miejscu jest po prostu nie w porządku wobec właścicieli karczmy, którym kiedyś pomagała. Inni zaznaczają jednak, iż obecność lokalu celebrytki przyciąga turystów, więc może być bardzo korzystne dla samej Bukowiny Tatrzańskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego
  4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
  5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News