Podłe zdjęcia wyszły na jaw. Magda Gessler nie chciała, żeby kiedykolwiek ujrzały światło dzienne

Podłe zdjęcia wyszły na jaw. Magda Gessler nie chciała, żeby kiedykolwiek ujrzały światło dzienne Źródło: magda gessler

Magda Gessler, znana z programu "Kuchenne Rewolucje" TVN, nie ma powodów do radości. Podłe zdjęcia ujrzały światło dzienne i przysporzyły jurorce show "MasterChef" kłopotów.

Magda Gessler znana jest nie tylko ze swojego hitowego programu "Kuchenne Rewolucje TVN" i z ciętego języka, ale też z charakterystycznej fryzury. Burza złotych loków przysporzyła jej co najmniej tylu fanów, co jej wypowiedzi. 

Jednak za tą powalającą stylizacją stoją godziny pracy, bez których to, co ma na głowie nie wzbudza aż takiego podziwu. Zdjęcia ostatnio pojawiły się w internecie uchyliło rąbka tajemnicy, co dzieje się z fryzurą jurorki show MasterChef za kulisami. Restauratorka z całą pewnością nie jest zadowolona.

Magda Gessler, gwiazda TVN, ma poważne problemy z włosami?

Zdjęcie opublikowane przez portal Fakt może wzbudzić wątpliwości nawet najbardziej wyrozumiałych fanów. Magda Gessler wygląda na nim wciąż dobrze jak na swój wiek - restauratorka szczyci się nieskazitelną cerą, ale jeden szczegół, który widać na fotografii, zdaje się być niepokojący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi o fryzurę restauratorki z programu Kuchenne Rewolucje. Zamiast znanej wszystkim burzy loków na głowie Magdy Gessler widnieje kępka włosów, w dodatku nieco przerzedzona po bokach. Portal spekuluje, czy to możliwe, aby gwiazda show MasterChef na co dzień nosiła perukę, jednak bardziej prawdopodobnym wydaje się, że winne wszystkiemu są dość popularne ostatnio "doczepy".

Doczepianie włosów pozwala na nieomal niezauważalne zagęszczenie naturalnej fryzury bez nadawania jej nadmiernie sztucznego charakteru. Tłumaczyłoby to, dlaczego fryzura, którą można zaobserwować w mediach, w żadnym wypadku nie wygląda na "plastikową".

Gwiazda programu Kuchenne Rewolucje TVN i MasterChef na niekorzystnych zdjęciach

Ten sposób zagęszczania włosów ma jednak mały minus - bardzo obciąża cebulki włosów i może prowadzić do ich wypadania. W połączeniu na przykład z farbowaniem może stanowić spore zagrożenie dla oryginalnych włosów, niezależnie od tego, jak się o nie dba.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Niektóre z fatalnych zdjęć, jakie pojawiły się w internecie, to efekt pracy paparazzi. Wiele osób uznaje fotografie zrobione przez podstępnych fotoreporterów za zwyczajnie podłe. Restauratorka z pewnością chciałaby, że akurat te zdjęcia nigdy nie przedostały się do mediów. Gwiazda TVN wcale nie kryje się z tym, że uwielbia dbać o wygląd, a zwłaszcza o fryzurę. Zapewne teraz czuje się bardzo niekomfortowo.

Magda Gessler Fakt24 Screenshot

Magda Gessler Instagram: @magdagessler_official

Magda Gessler YouTube

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: fakt

Następny artykuł