Po 6 latach od "Kuchennych rewolucji" spotkali się z Magdą Gessler. Wtedy wypowiedziała słowa, które kompletnie zmieniły ich życie

Po 6 latach od "Kuchennych rewolucji" spotkali się z Magdą Gessler. Wtedy wypowiedziała słowa, które kompletnie zmieniły ich życie Źródło: youtube.com/tvnstyle

Magda Gessler dosłownie zmieniła ich życie. Restauratorka, która lata temu odwiedziła w ramach "Kuchennych Rewolucji" lokal państwa Schabińskich w Jaśle przeprowadziła bardzo udaną rewolucję, która poskutkowała wielkim sukcesem restauratorów. Oprócz pieniędzy, prowadząca show zupełnie zmieniła życie właścicieli lokalu - dziś świetnie prosperujących - przekazując im ważną poradę.

Magda Gessler jest ekspertką od przeprowadzania wielkich zmian. W trakcie jej kariery w stacji TVN o "rewolucyjnej" osobowości restauratorki przekonał się niejeden restaurator. Gessler, która często pomaga się wzbogacić właścicielom lokali gastronomicznych, okazuje się być także świetną mentorką, której słowa potrafią zmienić życie. Przekonało się o tym małżeństwo Schabińskich z Jasła, którzy spotkali się z Gessler po sześciu latach, a ta, zamiast chwalić pomyślność ich biznesów, przekazała im bardzo ważną poradę.

Magda Gessler zmieniła ich życie. Schabińscy zawdzięczają jej sukces i zdrowie

Schabińscy z Jasła przed sześcioma laty mieli wielki problem z tych, aby ich biznes zaczął przynosić oczekiwane zyski. Mimo starań, para nie miała pomysłu na swój biznes, jedzenie i ogólną opiekę nad gośćmi swojej restauracji. Zmieniło się to w momencie, w którym drzwi ich lokalu przekroczyła Magda Gessler, która dzięki swojej rewolucji zapewniła małżeństwu bogactwo, powodzenie i rozwój prowadzonego przez nich interesu.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Małżeństwo po sześciu latach spotkało się ze swoją mentorką. Ta zaś, zamiast gratulować im sukcesów biznesowych, przekazała im bardzo ważną poradę, która już po raz kolejny zmieniła ich podejście. Tym razem nie chodziło jednak o sprawy restauracyjne, a o ich podejście do diety. Para zmagała się w dużą nadwagą, co zwróciło uwagę gwiazdy TVN, która doradziła im przejście na dietę.

- Zmniejszyłem porcje jedzenia o połowę i poprosiłem kucharzy o więcej świeżych sałatek. Do tego 3 butelki wody dziennie i zero słodyczy – mówił Grzegorz Schabiński w rozmowie z tygodnikiem "Życie na Gorąco".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Restauratorka dumna ze Schabińskich

Gessler w rozmowie z "Życiem na Gorąco" przyznała, że rozmawiała ze Schabińskimi o ich podejściu do zdrowego odżywiania i informacje, mówiące o tym, że Grzegorz wraz z żoną schudli, napawają ją dużą radością i dumą.

- Podziwiam ich, że zrobili to sami, bez interwencji chirurga, którego ja osobiście się boję. Są wspaniałymi szefami i rodzicami trzech córek. Jestem szczęśliwa, że tak zadbali o zdrowie - powiedziała Gessler.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News