Lara Gessler zdradziła bezlitosną prawdę o mamie, przesadziła? Magda Gessler nie będzie zadowolona

Lara Gessler zdradziła bezlitosną prawdę o mamie, przesadziła? Magda Gessler nie będzie zadowolona Źródło: magdagessler_official Instagram.com

Magda Gessler należy do jednych z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu i ewidentnie nie narzeka na zainteresowanie mediów oraz fanów. Ostatnio głównym tematem poruszanym przez gwiazdę TVN-u jest ciąża jej córki. Lara Gessler wyznała prawdę na temat podjętej ostatnio przez nią decyzji.

Magda Gessler musi pogodzić się z decyzją podjętą przez córkę i uszanować jej prośbę, lecz znając temperamentny charakter najbardziej znanej polskiej restauratorki na pewno nie przyszło jej to łatwo. Lara zdradziła w wywiadzie bezlitosną prawdę o mamie.

Konto na Instagramie to jej oczko w głowie, Magda Gessler uwielbia media społecznościowe

Magda Gessler pozostaje w ciągłym kontakcie z fanami obserwującymi ja na Instagramie. Często publikuje zdjęcia opatrzone przemyśleniami w najbardziej zaskakujących porach dnia i nocy. Jej poczynania w mediach społecznościowych śledzi już ponad milion osób i nie zanosi się, aby ta liczba przestała rosnąć. Gwiazda TVN-u pokazuje zarówno swoje życie prywatne jak i smaczki zza kulis pracy na planie. Ostatnio zaś pochwaliła się powrotem do kuchni MasterChefa. Niestety Magda Gessler słynąca z barwnego języka musiała zmierzyć się z prośbą jaką skierowała do niej Lara. W wywiadzie jej córka nie przebierała w słowach i nazwała rzeczy po imieniu. Mamie może się to nie spodobać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lara ma świadomość tego, jaka jest jej mama

- Mama sama wie, że czasem mówi za dużo, więc lepiej, aby nie mówiła o mnie. [...] Moja ciąża nie jest dla mnie tematem dominującym. Oczywiście jest to wielkie wydarzenie, ale nie chcę budować na tym swojego wizerunku. Za długo na wszystko pracowałam, aby to przykryć zawodem "matka". Wiem, że sezon ogórkowy, ale nie chcę tego tematu na tapecie - zdradziła w rozmowie z dziennikarzami Lara. Czy Magda Gessler wytrzyma w postanowieniu i przestanie publikować treści na temat ciąży swojej córki? Na pewno nie jest to dla niej łatwe, gdyż uwielbia mówić o swoich dzieciach i podkreślać jak cudownymi ludźmi są oraz jak świetny kontakt ze sobą mają.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie jest w stanie sobie poradzić

2. Chcą ogłosić "koniec pandemii". 10 lipca przejdą przez Warszawę

Magda Gessler uszanuje prywatność swojej córki?

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler stanęła przed poważnym wyzwaniem. Restauratorka nie należy do milczków, a dodatkowo kocha informować swoich fanów o każdym swoim kroku. Możliwe, że dobro córki będzie dla niej ważniejsze niż pokazywanie, że jej rodzina należy do grona prawdziwych szczęściarzy. Trzymamy kciuki aby się udało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła laski cynamonu do słoika i zalała je oliwą. Efekt rozłożył na łopatki
  2. Skąpo ubrana Joanna Jędrzejczyk znów pochwaliła się ciałem na Instagramie. Pokazała niemal wszystko (FOTO)
  3. Rada Ministrów już potwierdziła, od dziś obowiązuje duża zmiana. Dotyczy wszystkich Polaków, większość mocno się zdziwi
  4. Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej poszkodowany jest mały Henio
  6. Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Upublicznił jej dramatyczną wiadomość, nie jest dobrze

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News