Magda Gessler, mama
instagram.com magdagessler_official
Weronika Wasiak - 3 Maja 2020

Wiemy kim była babcia Lary i mama Magdy Gessler. Dlaczego tak rzadko o niej wspominają?

Magda Gessler nigdy nie była szczególnie wylewna jeśli pojawiał się temat jej mamy. Teraz, gdy Lara ogłosiła radosną wieść o ciąży, kolorowa prasa oraz fani restauratorki zaczęli dociekać więcej szczegółów odnośnie kobiety. Kim była mama Gessler i babcia Lary?

Magda Gessler słynie ze swojej bezpośredniości i otwartości. Co prawda gwiazda TVN-u rzadko wspomina o swojej rodzinie, jednak gdy zdarza jej się mówić o krewnych jest szczera i nie obawia się przed ujawnieniem szokujących dla opinii publicznej faktów. Doskonałym dowodem na to były liczne wypowiedzi Magdy dotyczące jej nie najlepszych niegdyś kontaktów z synem. Kilka dni temu jej córka Lara ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Restauratorka po raz pierwszy zostanie babcią, a to z kolei sprawiło, że fani znów zaczęli interesować się mamą Gessler, która gdyby żyła, za kilka miesięcy zostałaby prababcią.

Zagadka może wydawać się prosta, jednak to tylko pozory.Tylko pozornie zagadka jest prosta. Na zdjęciu jest 12 błędów, większość osób poddaje się przy 8Czytaj dalej

Dlaczego Magda Gessler tak rzadko wspomina o swojej mamie?

Rodzinę Gesslerów przepełnia szczęście i niecierpliwie wyczekiwania pierwszego potomka Lary. Radość nie ma granic, choć nie w sposób zapomnieć, że nie wszyscy będą mogli cieszyć się z narodzin maleństwa. Mama Magdy, Olga Borkowska, nie doczekała chwili zostania prababcią. Sympatyków gwiazdy TVN-u bardzo zastanawia fakt, dlaczego ta tak rzadko wspomina o swojej mamie i babci swoich dzieci. Wielu zwraca uwagę, że o ojcu restauratorki, Mirosławie Ikonowiczu, wiadomo dość sporo, tymczasem fakty o Borkowskiej można zliczyć na palcach jednej ręki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta27-latka zmarła w szpitalu. Dzień wcześniej zrobiła jedną rzecz, gdy najbliżsi poznali prawdę, musieli natychmiast zareagowaćCzytaj dalej

Magda Gessler rzadko mówi o mamie, którą jak wspomina portal Plejada.pl, niegdyś straciła na pewien czas. Kobieta zmagała się z gruźlicą, dlatego nie mogła zajmować się córką. Okazuje się również, restauratorka nie najlepiej wspomina nastoletnie czasy, gdy jej matka, jak sama zdradziła w swojej autobiografii "Autobiografia apetyczna" próbowała zrobić wszystko, by jej córka zgubiła kilka kilogramów. Być może nieprzyjemne doświadczenia sprawiły, że dziś gwiazda niechętnie o niej mówi.

- Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram świeżej cielęciny - czytamy w cytowanym przez Plejadę fragmencie autobiografii Gessler.

Tymczasem w cytowanej przez Plejadę rozmowie restauratorki z Gazetą.pl Maga podzieliła się jeszcze bardziej traumatycznym przeżyciem, w którym odmówiłam matce pieniężnej propozycji.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Prokurator na miejscu, trwa przesłuchiwanie świadków

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

- Moi rodzice byli wtedy bardzo młodzi i popełniali błędy typowe dla wczesnego rodzicielstwa. Jestem przekonana, że moja mama nie miała pojęcia, jak tego typu metody wpływają na dziecko, jak osłabiają jego poczucie wartości, jak wbijają w poczucie winy. Złe emocje skutkują tym, że w dorosłym życiu dzieci nieświadomie powielają błędy swoich rodziców. (...) W ogóle wbijanie w kompleksy, tworzenie poczucia winy i straszenie grzechem to taka nasza, nie waham się tego powiedzieć, katolicka tradycja, mająca niewiarygodnie destrukcyjny wpływ na psychikę dziecka - mówiła Gessler na łamach Gazety.pl. Gdy jednak gwiazda już wspomina o mamie nie ukrywa, że mimo wszystko bardzo za nią tęskni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Zaczęła trzeć kapustą o dywan. Nawet teściowej odebrało mowę, gdy zobaczyła efekt końcowy
  4. Natalia dopiero na kwarantannie poznała prawdziwe oblicze teściowej. Jest na skraju wytrzymałości
  5. Była żona Kamila Durczoka w końcu przerwała milczenie. Wolałaby zapomnieć, wstyd zmusił ją do radykalnych kroków
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Ciasto bez pieczenia w 20 minutNajszybszy przepis na ciasto bez pieczenia. Wystarczy 20 minut, by cieszyć się wyśmienitym smakiemCzytaj dalej

Źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News