Nieprawdopodobne informacje o Larze Gessler. Ciężko uwierzyć, co zrobiła swojej słynnej mamie

Nieprawdopodobne informacje o Larze Gessler. Ciężko uwierzyć, co zrobiła swojej słynnej mamie Źródło: instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler na pewno była w szoku po medialnych doniesieniach. Plotkarskie portale żyją decyzją Lary Gessler, która swoim postanowieniem mogła wyrządzić przykrość mamie. Córka restauratorki już wypowiedziała się na ten temat i wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Magda Gessler ze zdziwieniem przyjęła decyzję swojej córki, ale do tej pory nie skomentowała jej publicznie. Lara Gessler postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje i dobitnie wyjaśniła, jakimi pobudkami się kierowała.

Lara Gessler podjęła ważną dla niej decyzję

Niecodziennie doniesienia o Larze Gessler zadziwiły nie tylko jej fanów, ale też sympatyków Magdy Gessler. Przyszła mama chyba nie spodziewała się, że ta jedna decyzja odbije się tak szerokim echem. Jak się okazało, Magda Gessler, znana ze swojego gadulstwa, otrzymała zakaz wypowiadania się o ciężarnej córce. Istniało ryzyko, że mogłaby zdradzić coś, co nie spodobałoby się córce, ale ta druga obawia się także, że jej ciąża przez to stałaby się tematem numer jeden we wszystkich tabloidach i brukowcach.

- Mama sama wie, że czasem mówi za dużo, więc lepiej, aby nie mówiła i sama doszła do takiego wniosku - powiedziała krótko Lara Gessler na pytanie, czy rzeczywiście zabroniła mamie mówić o sobie oraz o ciąży.

Magda Gessler nadal dzieli się swoją radością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja ciąża nie jest dla mnie tematem dominującym. Oczywiście jest to wielkie wydarzenie, ale nie chcę budować na tym swojego wizerunku. Za długo na wszystko pracowałam, aby to przykryć zawodem "matka". Wiem, że sezon ogórkowy, ale nie chcę tego tematu na tapecie - tłumaczy córka Magdy Gessler.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkanaście pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce
2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Media nie podały, czy Magda Gessler w jakiś sposób skomentowała wypowiedź córki i doniesienia o niecodziennym zakazie. Mimo, że nieoficjalnie nie może udzielać jakichkolwiek informacji, to nie przeszkadza jej to w udostępnianiu np. na Instagramie zdjęć Lary z brzuszkiem. Odkąd restauratorka dowiedziała się, że będzie babcią, oszalała z zachwytu i publikuje fotografie ciężarnej córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata
  3. Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają
  4. Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła
  5. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News