Zakończono poszukiwania Magdy. Sprawdził się najczarniejszy scenariusz

Zakończono poszukiwania Magdy. Sprawdził się najczarniejszy scenariusz Źródło: facebook.com

Magda była poszukiwana przez policję i rodzinę zaledwie od weekendu. Tyle czasu wystarczyło, aby odkryć straszną prawdę o jej losie. Niestety, służby poinformowały o tym, że spełnił się najgorszy scenariusz.

Magda szukana była od weekendu przez swoich bliskich i policję z Piaseczna. 26-latka, która zaginęła w trakcie spaceru ze swoim psem, była po kłótni ze swoim chłopakiem. Bliscy myśleli, że dziewczyna do niego pojechała, albo wyszła, aby przemyśleć swój związek. Teraz już wiemy, że mogło chodzić o coś zupełnie innego, gdyż kobieta została znaleziona martwa w krzakach, kilka metrów od swojego domu.

Magda nie żyje. Smutny finał poszukiwań

Poszukiwania młodej kobiety zostały zainicjowane przez najbliższych Magdy, którzy w internecie pisali o dramatycznej sytuacji.

- Dnia 15 września br. około 11 godziny, wyszła z domu (Wojciechowice), sama, bez telefonu i nie wróciła do tej pory. Pies tropicielski gubi ślady na moście na Krępie. Była ubrana w szarą bluzę, jasne jeansy i niebieskie sportowe buty. Jeśli ktokolwiek wie coś na jej temat, widział ją przez ten czas, wie, gdzie może się znajdować, to bardzo proszę o informacje - apelował brat zaginionej.

Apele nie zdawały się na nic. Nikt nie widział dziewczyny z opisu mężczyzny, a psy tropiące miały wielkie problemy z identyfikacją ciała. Policjantom udało się znaleźć Magdę w krzakach kilka metrów od domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja bada sprawę

Nie da się ukryć, że sprawa zaginięcia Magdy jest bardzo tajemnicza. Kobieta miała ostatnio trochę problemów, głównie ze swoim związkiem, który bardzo obciążał ją psychicznie.

- Dzień wcześniej pojechała do Warszawy do swojego chłopaka i wróciła bardzo smutna i zapłakana – mówili rodzice zmarłej.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat aktorki Kiepskich. Pochowała trzech mężów, wcześniej odeszli też jej rodzice
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Czy to właśnie problemy ze związkiem sprowokowały młodą kobietę, by targnąć się na swoje życie? A może Magda została zamordowana i ukryta w krzakach? To będzie badała policja i prokuratura, dla których sprawa 26-latki stała się priorytetowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na kilka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Do Agnieszki Woźniak-Starak napisała fanka, która też straciła męża. Odpowiedź prezenterki TVN wyciska łzy
  5. Kotlety z piersi kurczaka jeszcze nigdy nie były tak soczyste. Genialny przepis sprawi, że każdy je pokocha
  6. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: Super Express

Następny artykuł