Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret Źródło: .

Magda nie mogła się doczekać, kiedy do jej bloku wprowadzą się sąsiedzi. Kiedy w końcu do tego doszło, nic nie zapowiadało tego, co miało się wydarzyć. Teraz nie może wyrzucić tego wspomnienia z pamięci.

Magda z początku nie sądziła, co ją może spotkać, kiedy wprowadzała się do nowego mieszkania developerskim bloku. Przez pół roku nie miała żadnych sąsiadów, bo nikt nie wykupował mieszkań. Jedynym towarzystwem było małżeństwo na samym końcu korytarza, które nie bywało zbyt często w domu.

Magda w końcu doczekała się nowych sąsiadów

Kobieta była bardzo towarzyska, to też z nieskrywaną radością przyjęła informacje, że w końcu, po dwóch miesiącach, obok pojawili się nowi lokatorzy. Była to para koło 30 roku życia. Magda postanowiła więc spotkać się z nowymi mieszkańcami bloku na "zapoznawczym" piwie.

Z początku kobieta świetnie się dogadywała z nowymi sąsiadami - wzajemnie sobie pomagali i spotykali się u siebie w mieszkaniach. Po pewnym czasie jednak zauważyła, że jej sąsiedzi przyjmują spore grono gości, pomyślała więc, że organizują imprezę. Sama jednak nie dostała zaproszenia, to też zrobiło jej się smutno. Sytuacja zaczęła się co jakiś czas powtarzać, więc podczas spotkań z sąsiadami zaczęła ich podpytywać o tajemnicze imprezy. Ci jednak zbywali ją, obracając ciekawskie pytania w żart.

Magda poznała przerażający sekret swoich sąsiadów

Pewnego dnia sąsiad zjawił się w drzwiach mieszkania Magdy i zapytał, czy mogłaby wpaść do nich za godzinę na piwo. Bohaterka zgodziła się, następnie poszła się przebrać, a po godzinie była już u swoich sąsiadów. Partnerka sąsiada na chwilę opuściła pokój, a sąsiad zaczął się dobierać do Magdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć kobieta odrzucała zaloty 30-latka, to całe zajście widziała sąsiadka. Gdy weszła, zatrzymała Magdę i zdradziła im swój największy sekret. Okazało się, że para to swingersi, czyli osoby w stałym związku, które regularnie uprawiają seks z innymi parami. Wszystko odbywa się za zgodą wszystkich uczestników "imprezy", nikt też nie czuje się zazdrosny. Gdy dostała propozycję uczestnictwa w takim spotkaniu, spanikowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Magda wystraszona opuściła mieszkanie i od tego momentu zaczęła unikać swoich sąsiadów. Teraz kobieta czuje się cały czas niezręcznie, odczuwa dyskomfort gdy zdaje sobie sprawę, co się dzieje za jej ścianą. Ponadto nie potrafi teraz spojrzeć własnym sąsiadom w oczy - przyznaje, że wolałaby nie wiedzieć, jakie tajemnice skrywają jej sąsiedzi.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu