Bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego ostrzega przed byłym szefem MON. Będzie się działo! Zemsta Macierewicza za dymisję będzie okropna.

Dzisiaj o 12:00 desygnowany w grudniu na premiera Mateusz Morawiecki ogłosił nowych członków rady ministrów. Ze stanowiska szefa resortu obrony narodowej odwołano Antoniego Macierewicza. Wydaje się, że dzisiejsze pożegnanie Macierewicza, to nie są jego ostatnie słowa na polskiej scenie politycznej.

ZOBACZ TAKŻE: A jednak! Macierewicz do DYMISJI, wstrząsające pożegnanie ministra

Zemsta Macierewicza głęboko ugodzi w rząd PiS

Michał Kamiński, były współpracownik prezesa PiS, powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że dymisja Macierewicza, na którą nalegał prezydent Andrzej Duda zaszkodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna jest zdania, że były szef MON na pewno ma już plan na swoją dalszą polityczną działalność, a ta zaszkodzi rządzącej partii.

– Jeżeli zrobią go kimś ważnym, to ośmieszą całą rekonstrukcję. A on na pewno nie zgodzi się usiąść na tylnym siedzeniu. Na takim siedzi Jarosław Kaczyński, ale on trzyma kierownicę, a Macierewiczowi nie zostaje nic. Czy szykuje zemstę? Można się po nim wszystkiego spodziewać, bo już w 1992 r. na listę agentów wpisał prezesa swojej własnej partii – powiedział Kamiński.

ZOBACZ TAKŻE: USA wściekłe na Polskę! Macierewicz poniżył najważniejszą osobę w Ameryce

Źródło: wp.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Plan Petru: Internauci już wiedzą, na czym będzie polegać! [MEMY]

...

Zobacz również