Niewygodna tajemnica Stuhra wyszła na jaw. Aktor płaci GIGANTYCZNE alimenty

Niewygodna tajemnica Stuhra wyszła na jaw. Aktor płaci GIGANTYCZNE alimenty Źródło: fot. youtube.com/KręciołaTV

W świecie show-biznesu niezwykle często zdarzają się głośne rozstania i rozwody. Jeśli jednak celebryta ma dziecko, musi je utrzymywać także po rozstaniu z jego matką. Alimenty wyliczane są na podstawie dochodów, na te zaś Maciej Stuhr najwyraźniej nie może narzekać. Przynajmniej w ocenie sądu.

Maciej Stuhr jest od 2015 roku powtórnie żonaty. Jego żoną jest Katarzyna Błażejewska. Ożenił się z nią w tajemnicy przed mediami zaledwie rok po rozwodzie ze swoją pierwszą żoną. No właśnie, z pierwszą żoną, bo w latach 1999-2014 syn legendarnego aktora Jerzego Stuhra był żonaty z inną kobietą. Przez 15 lat żoną Macieja Stuhra była aktorka Samanta Janas.

Maciej Stuhr płaci gigantyczne alimenty

Aktor ma dwoje dzieci. Z Katarzyną Błażejewską - syna Tadeusza. Chłopiec urodził się w 2016 roku. Wcześniej jednak, także zaledwie rok po ślubie artysta spłodził córkę. Z pierwszą żoną Samantą Janas Maciej Stuhr ma córkę. Matylda urodziła się w 2018 roku i pomimo tego, że jest już dojrzałą niewiastą, dopóki nie osiągnie samodzielności jej ojciec zobowiązany jest płacić na jej utrzymanie alimenty. I, jak się okazuje, ich kwota jest naprawdę niebagatelna. Aktor płaci miesięcznie aż 15 tys. zł! Najwyraźniej w trakcie sprawy rozwodowej między nim a Samantą sąd uznał, że aktora stać na tak dużą kwotę. Teraz celebryta musi nieustannie utrzymywać wysokie dochody własne, żeby było go stać nie tylko na utrzymanie siebie i swojej rodziny, ale także córki z pierwszego małżeństwa.

Kim jest Maciej Stuhr?

Aktor jest synem legendarnego polskiego aktora Jerzego Stuhra. Na swoją popularność zapracował jednak sam. Znany jest z głównych ról w kultowych komediach Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota". Wcześniej zagrał także główną rolę w filmie "Fuks". W ostatnich latach najbardziej rozpoznawalny był z roli Mikołaja Koniecznego w serii filmów pt. "Listy do M.". Jednak Stuhr to nie tylko aktor komediowy. Na swoim koncie ma znacznie poważniejsze role w filmach "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego i w "Drogówce" Wojciecha Smarzowskiego. Aktor znany jest ze swoich ostrych wypowiedzi przeciwko rządzącej obecnie partii. Od 2018 roku wspiera organizacje LGBT przez udział w akcji "Ramię w ramię po równość", którą organizuje Kampania Przeciw Homofobii.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Fani załamani. Maciej Orłoś odszedł
  2. Żona Stuhra przerywa milczenie! Opowiedziała szokującą historię
  3. Bardzo kontrowersyjny żart Stuhra na gali. Katolicy wściekli jak nigdy
Następny artykuł