Maciej Stuhr milczy. Informacje z ostatniej chwili o jego ciężko chorym ojcu przedostały się do mediów

Maciej Stuhr milczy. Informacje z ostatniej chwili o jego ciężko chorym ojcu przedostały się do mediów Źródło: Instagram / maciej stuhr

Maciej Stuhr nadal milczy. Aktor nie przerwał ciszy, choć dziś do mediów dotarły najnowsze informacje w sprawie jego ciężko chorego ojca.

Maciej Stuhr, krótko po tym jak Jerzy Stuhr trafił do szpitala, zabrał głos tłumacząc, że rodzina nie ma zamiaru komentować stanu zdrowia gwiazdora. Rzeczywiście, przez dwa tygodnie tajemnicą było, jak czuje się 73-letni aktor, ale teraz wszystko się zmieniło. Pojawiły się kolejne doniesienia w tej sprawie, ale młodszy Stuhr nie zdecydował się na ponowne zabranie głosu. 

Maciej Stuhr przepadł jak kamień w wodę. Podano nowe informacje o jego ojcu 

Przypominamy, że w nocy z 12 na 13 lipca Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala po tym, jak będąc z żoną na Podhalu gorzej się poczuł. Lekarze podejrzewali u niego udar mózgu. Do dziś nie potwierdzono, czy rzeczywiście to było przyczyną złego samopoczucia, bowiem jego syn jedynie na samym początku zdecydował się na komentarz wyjawiając, że teraz cała rodzina potrzebuje spokoju i nikt nie zamierza odnosić się do stanu zdrowia aktora. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiejszym popołudniem do mediów dotarły wyjątkowo pozytywne informacje. Po dwóch tygodniach przebywania w placówce Jerzy Stuhr wrócił do domu, o czym oficjalnie poinformowała jego żona. 

- Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu - mówiła dla "Gazety Wyborczej" ukochana aktora. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.

Tymczasem syn 73-latka nadal nie zabrał głosu, a jak zauważyli jego fani, Maciej zamilkł już 3 lipca, czyli jeszcze przed pogorszeniem się stanu zdrowia ojca. Wówczas na Instagramie pojawił się ostatni post. Zaniepokojeni sympatycy zaczęli dociekać, co dzieje się z ich ulubieńcem. Gwiazdor przepadł jak kamień w wodę i nawet nikt z jego bliskich nie zdradza, czym spowodowana jest nagła cisza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2.Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. GIS wydał najnowsze wytyczne dla szkół. Poważne zmiany w dotychczasowych działaniach

Niektórzy zwrócili uwagę, że "przerwa" od mediów może być spowodowana ojcem. Jak sam mówił 13 lipca, są to ich prywatne sprawy, dlatego nie zamierza ich komentować. Chociaż Jerzy Stuhr jednak już opuścił szpital i wszystko wskazuje na to, że jest z nim o wiele lepiej, jego syn ciszy nie przerwał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Justyna Żyła cały czas prowokuje Piotra. Wczoraj była z innym mężczyzną, dzisiaj pokazuje się prawie nago (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
  4. Rząd podjął decyzję w ostatniej chwili. Emeryci zdruzgotani
  5. Niestety, już nic nie można zrobić. Potwierdziła się smutna wiadomość dotycząca Michała Szpaka
  6. W głowie się nie mieści. Oficjalnie wprowadzono listę zakazanych piosenek na polskich ślubach
  7. Zakupy zrobisz nawet z łazienki. Biedronka obiecuje darmową dostawę, warunek jest tylko jeden
  8. Będąc 7-latkiem Kuroń wymyślił genialnie prosty, cudowny przepis na surówkę z młodej kapusty. Hit rozpływający się w ustach
  9. Wszyscy Polacy dziś się dowiedzą. Chodzi o poważne zagrożenie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News