Maciej Stuhr pokazał wyjątkowe zdjęcie z tatą i z kimś jeszcze. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Maciej Stuhr pokazał wyjątkowe zdjęcie z tatą i z kimś jeszcze. Uwagę przykuwa jeden szczegół Źródło: maciej_stuhr Instagram.com

Maciej Stuhr należy do rodziny z aktorską tradycją, jednak nie zamierzał korzystać jedynie ze ścieżki jaką przetarł mu chociażby tata. Aktor ciężko pracował na swoją pozycję i brał udział w wielu projektach, dzięki którym Polacy go pokochali. Ostatnio ród Stuhrów przechodził wyjątkowo trudne chwile związane ze zdrowiem nestora, Jerzego Stuhra. Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez syna jest wyjątkowo wymowne. Jeden ze szczegółów fotografii wyjątkowo rzuca się w oczy.

Maciej Stuhr znany jest z chętnego korzystania z mediów społecznościowych. Traktuje to medium wyjątkowo poważnie i poza przerywnikami w życia prywatnego, aktor publikuje wiele manifestów politycznych i często wyraża swoją opinię na temat gorących tematów. Nie ma w zwyczaju przemilczeć niewygodnych kwestii i zabiera w nich głos. Tym razem jednak fani nie mogą oderwać wzroku od fotografii widocznej na Instagramie aktora. 

Maciej Stuhr mocno skupiony jest ostatnio na kwestii zdrowia

Maciej Stuhr przeżywał wyjątkowe trudne chwile w związku z nagłym przetransportowaniem jego ojca do szpitala. Na szczęście Jerzy Stuhr czuje się już lepiej, jednak jego syn w związku z niedawnymi wydarzeniami zdecydował się bardziej zająć w swojej aktywności kwestią zdrowia. W sieci poruszył kwestię poważnej choroby i przyłączył się do ogólnoświatowego challengu mającego zwrócić uwagę na ten poważny problem. Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorka, gdzie śledzi go już ponad 308 tys. osób, dotyczy jednak sfery prywatnej artysty. Fani są zachwyceni i zwraca uwagę na jeden szczegół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Maciej Stuhr wstawił zdjęcie trzech pokoleń Stuhrów

Maciej Stuhr sporą część swojej aktywności w mediach społecznościowych poświęca rodzinie. Chociaż w wywiadach niezbyt często rozprawia na temat najbliższych, to nie ukrywa również, że są oni dla niego wyjątkowo ważni i stara się spędzać z nimi każda chwilę. Na swoim profilu umieścił fotografię dokumentującą wyprawę w Tatry. Brał w niej udział Maciej Stuhr, jego ojciec Jerzy oraz najmłodszy przedstawiciel męskiej linii rodu, syn aktora.

- Genów nie oszukasz. #trzypokolenia - przeczytać można pod zdjęciem. Fani są zachwyceni tym co zobaczyli, a nieco zabawna fotografia potwierdza słowa aktora. Wszyscy trzej panowie zaprezentowali się w trakcie przechadzki z nostalgicznie skrzyżowanymi za plecami rękoma. Podobieństwo jest wręcz niewiarygodne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Zdjęcie zachwyciło obserwatorów aktora

Pod fotografią pojawiła się prawdziwa lawina zachwyconych fanów aktora. Maciej Stuhr wywołał prawdziwą euforię wśród swoich obserwatorów, którzy podkreślają, ze takie zdjęcia za pare lat będą szalenie cenną pamiątką. Pozostaje cieszyć się, że rodzina znajduje czas by spędzać razem czas oraz, że Jerzy Stuhr czuje się na tyle dobrze, by odbywać górskie wycieczki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Czy zbliża się globalna katastrofa?
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News