Maciej Musiał nagle zapadł się pod ziemię! Aktor zmienił całe swoje życie
yt/Magazyn Viva
Anna Maria Guziewska - 24 Grudnia 2018

Maciej Musiał nagle zapadł się pod ziemię! Aktor zmienił całe swoje życie

Maciej Musiał zapadł się pod ziemię? W życiu aktora wiele się zmieniło. Artysta zniknął z tabloidów i rzadko pojawia się na spotkaniach branżowych. Fani pytają, co się z nim stało.

Maciej Musiał swoją popularność zyskał przede wszystkim dzięki udziałowi w hicie TVP "Rodzinka.pl". Za sprawą roli Tomka Boskiego szybko zawładnął sercami polskich nastolatek. Na planie dojrzewał i przeobrażał się, a inni producenci filmowi zaczęli w nim dostrzegać przyszłą gwiazdę. Od kilku tygodni trudno go spotkać na imprezach branżowych i nie występuje w roli bohatera tabloidów.

Czemu Maciej Musiał zniknął z show biznesu? Zmiany w życiu aktora i niepokój fanów

Gdy pojawiły się bilbordy, reklamujące nowy serial, w którym jedną z głównych ról właśnie otrzymał Musiał, wiele osób było w szoku. Mroczna tematyka sensacyjnego obrazu wywołała ogromne zaskoczenie wśród fanów i pytali, czemu aktor postanowił tak dramatycznie zmienić wizerunek. "1983" miało zapewnić mu nowe otwarcie po roli niezdarnego nastolatka Tomka Boskiego. Okazuje się, że gwiazdor popularnej "Rodzinki.pl" chciałby zmienić nieco swój wizerunek i sprawdzić się w nowej roli. Aby zaangażować się w produkcję, przeprowadził się do Krakowa i opuścił dotychczasowe miejsce zamieszkania. Dotychczasowe życie w świetle reflektorów postanowił zamienić na wytężoną pracę nad produkcją "1983". Serial już teraz odniósł duży sukces, ale Musiał chce sięgnąć po więcej. Gwiazdor postanowił opracować koncepcję serialu "1983" oraz znaleźć producentów, którzy mogą się zaangażować w jego sfinansowanie. Gdy na współpracę zgodziła się Agnieszka Holland, pewne było, że emisja serialu z pewnością przyniesie ogromne zyski i popularność.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
CandlePolacy uwielbiali ich bez granic. Pożegnaliśmy ich w 2018 rokuCzytaj dalej
Musiałowi zajęło wiele czasu, aby zmienić swój wizerunek Tomka Boskiego w aktora sensacyjnych historii. Dostał propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", którą odrzucił. Jeszcze niedawno pojawiał się na najważniejszych imprezach branżowych oraz prowadził znane talent show. Teraz postanowił uciec z mediów i zamieszkał w Krakowie. Tam pracuje nad kontynuacją serialu oraz się wycisza. W ocenie przyjaciół, teraz jest czas na realizacje jego aktorskich marzeń z daleka od blasku fleszy. O samopoczucie aktora dbali rodzice, którzy uważali, że najważniejsza powinna być dla niego szkoła. Gdy dobijali się do niego producenci, mama aktora zwracała uwagę, że powinien się skupić na najważniejszym - edukacji. Z równym pragmatyzmem do swojej kariery podchodzi dzisiaj Musiał i próbuje na chwilę się zdystansować do doniesień medialnych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  2. Gwiazda Przyjaciółek i Rodzinki.pl zdradziła wszystko! Będziecie w szoku
  3. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
JaworowiczElżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News